Největším želízkem v ohni pro všechny, kdo chtějí zkoušet nové modely, je nově otevřené testcentrum a showroom téměř na vrcholu Černé hory v Janských Lázních. Najdete ho hned vedle horní stanice kabinové lanovky a prohlédnout či otestovat si v něm můžete téměř cokoliv. Kromě několika letošních modelů v něm najdete hlavně novinky na sezonu 2024/2025 nejen ze sjezdové, ale i z běžecké nebo skialpové kolekce francouzského výrobce.

Mezi lyžemi jsou zastoupeny hlavně top modely z řady S/Race a S/Max, ale ke svezení tu jsou i široké allmountainy Stance, na které už plynule navazuje kompletní skitouringová řada MTN nebo několik freeride modelů QST.

Hlavním lákadlem jsou ale boty. Novinky s utahováním systémem BOA tu můžete otestovat opět nejen na sjezdových, ale i na běžkových a skialpových botách. Těšit se můžete na sportovní modely Supra BOA v dámské i pánské variantě, nebo skialpové MTN.

Test Days Salomon

17. 2. 2024 Černý Důl
23. 3. 2024 Pec pod Sněžkou

Testcentrum Černá hora

A jak to funguje? Otevřeno je vždy v sobotu a v neděli od 8.30–16.00 a vybavení si můžete půjčit na krátké otestování zcela zdarma. Pokud byste chtěli testovat i v týdnu a rovnou s odborným výkladem, můžete si objednat lekci se Skiwithme.cz a lyže či boty Salomon vám budou k dispozici.


Žampa Cup poprvé v ČR

Salomon si lidé mohli vyzkoušet i na jiných místech ve Skiresortu Černá hora – Pec. Třeba v Peci pod Sněžkou při legendární akci Žampa Cup, kterou Salomon poprvé přivezl z domácího hřiště bratří Žampů, Štrbského Plesa, do České republiky.