Pořadatelé se rozhodli, že jeden z kvalifikačních závodů uspořádají mimo Alpy a Skandinávii. Vybrali si slovenskou Jasnou.

Závod proběhne 7. a 8. března a jsou zváni všichni kdo se chtějí probojovat do finále ve Val Thorens a v něm si případně vyjet svůj vlastní filmový segment (mimo jiné), i ti kdo si chtějí jen zajezdit ve skvěle upraveném parku nebo si bezpečně vyzkoušet jízdu ve volném terénu.

Je to skvělá příležitost změřit síly v kategoriích, které se na freeskiingových závodech běžně nehodnotí. Např. kategorie 12-13 nebo 14-15 let a samozřejmě si vyjet nějaké ceny.

Takže pokud ještě nemáte na druhý březnový víkend jiný program, tak se zaregistrujte na http://www2.thenorthface.com/skichallenge/

Zároveň zde můžete omrknout jak probíhaly závody v Garmischi (D), Ruce (FIN) a Are (S). Tento víkend se jede v Chamonix (F) a pak už zmiňovaná Jasná 7. března.

Kdo by se chtěl The North Face Ski Challenge v Jasné zúčastnit, ale zdá se mu to daleko, může se svézt se mnou. Do jasné se chystám a mám dvě volná místa. Odjíždět budeme v pátek 6.3. odpoledne z Prahy a vracet se budeme v neděli 8.3. zase do Prahy (zájemci se mohou ozývat na email lubomir.susila@snow.cz nebo na tel 776 297 757.

A tady se můžete podívat na reportáž z loňského finále (celý komiks v pdf si můžete stáhnout z přílohy):

Nový obrázek
Nový obrázek
Nový obrázek
Nový obrázek
Nový obrázek
Nový obrázek
Nový obrázek
Nový obrázek
Nový obrázek
Nový obrázek