Myslím, že největšího pokroku se dosáhne při dobré radě a odkoukání. A tak co největší škálu triků, vrutů, grabů a výkrutů se Vám budou snažit zprostředkovat jezdci jako:

Ondřej Beneš (Amplid, Horsefeathers, Foshna, Big air .cz, Neff)
Tereza Pašťálková (Armada, 686)
Lukáš Pospíchal (Armada, 686)


Location

Všechny možné vydařené i nevydařené, odjeté i neodjeté triky a pořádné párty budete prožívat ve středisku Les 2 Alpes, což je malebná vesnička ve Francouzských Alpách, která nabízí jak kvalitní snowpark (skoky pro začátečníky až zkušené borce, raily všech možných tvarů a Halfpipe) tak také skvělé vyžití v době mimo ježdění.

Nový obrázek


Price

Všechny bude samozřejmě zajímat kolik taková sranda stojí, takže sečteno a podtrženo to vyjde na 9490,- na osobu a cena zahrnuje ubytování ve čtyřlůžkovém studiu, 6denní skipas, autobusovou dopravu, pojištění do snowparku a hlavně celkově super strávený týden s lidmi, kteří jsou na stejné vlně.

Date

Celá akce bude spáchána v termínu od pátku 4.1. do neděle 13.1.2008 (pobyt od soboty do soboty)

Sponzors

Camp sponzorují firmy Armada a Horsefeathers (kterým tímto děkuji, že se něco takového vůbec může uskutečnit), takže se těšte na věcné dary a možnost zapůjčení lyží od jedné z nejlepších světových freestyle značek Armada.

Na závěr jen taková příjemná drobnost a to, kdo si koupí v HF Shopu vybavení na kemp, dostane slevu od 200 do 400 Kč na osobu. Není to moc, ale tak lepší než drátem do oka ne???

Kontakt

tel.: +420 377 330 300,   fax: +420 377 329 702,   e-mail: info@euroski.cz