Stylové ubytování v chalupách pro skupiny i jednotlivce. Boarding Housy fungují tak, že si objednáte termín, přijedete na místo, kde vás bude čekat člen našeho teamu a ten vás do všeho zasvětí. První den vám ukáže, kde si koupit nejlepší místní sýr, čerstvé pečivo nebo skipas. Po domluvě je možné využít test centra snowboardů, video coaching nebo freestyle lekce a další námi nabízené služby. Chalupy jsou maximálně vybaveny a zařízeny – kuchyň, venkovní gril, playstation, internet - prostě jako doma.

Arosa

Rozlohou menší, ale zato členitější středisko. Arosa je v zařazena mezi Top 10 resorty ve Švýcarsku. Jednoduše dosažitelné freeride trasy, skvělý snowpark s halfpipe, 65 km upravovaných sjezdovek a záruka sněhu. A navíc přes 300 slunečných dnů v roce. O kulturní vyžití se zde stará spousta klubů, barů a kin. V popředí je klub Bergbeatz (tzv. Kitchen Club – vytvořený ze staré kuchyně), který hostuje hiphopové hvězdy nejen evropského formátu. Meatfly Boarding House – naše chalupa se nachází 8 km od Arosy ve vesnici Langwies. Do Arosy se dostanete úzkokolejným vláčkem, který zastavuje 50 m od chalupy a zpět na chalupu můžete sjet po sáňkařské dráze. Kapacita ubytování je 12 lůžek ve 3 pokojích. K dispozici budete mít test centrum snow pomůcek – helmy, páteřáky a jiné doplňky od firmy Meatfly. Ve vesnici funguje malý plácek pro úplné začátečníky, kde se nepravidelně pořádají Minishred Sessions v malém snowparku pro pokročilejší freestylery.

Lenzerheide

120 km sjezdových tratí, kvalitní snowpark (každý čtvrtek noční session), bobová dráha a nekonečné off pistové terény. LTB Boarding House – přes sto let starý venkovský dům s novými interiéry. Nachází se na náměstí ve vesnici Lain, vzdálené 3,5 km od centra Lenzerheide. Do střediska jezdí zdarma skibus, který zastavuje 50 m od chalupy. Freeridovou cestou přes panenské pláně a řídký les se dostanete až před dveře našeho BH. Zde máte možnost vyzkoušet různé druhy, tvary a délky LTB snowboardů z našeho test centra.

Střediska jsou navzájem propojena. Místními lidmi nazývaná Round Tour vás zavede z Arosy do Lenzerheide přes nejvyšší vrcholy oblasti a malé středisko Tschierchen a zpět do Arosy. Opačná cesta Lenz – Arosa – Lenz je samozřejmě také možná. Celá tour trvá přibližně 6 h a užijete si ježdění ve volném terénu po panenských pláních a žlebech. Obě střediska jsou od ČR vzdáleny přibližně 700 km. Nejlepší cesta je přes Mnichov, směrem na Lindau k Bodamskému jezeru a dále směr Chur - nejstarší Švýcarské město. Z Churu je to do Arosy 28 km a do Lenzerheide 13 km.Třetí březnový týden (13.3. – 20.3.2010) vesnice Langwies pořádně ožije. V plánu je již 4. ročník FD Snowboard Campu. Ten se již tradičně bude odehrávat v hotelu (4 patrová stylová chalupa), zvaném Haus Strela, který disponuje 56 lůžky, 5 velkými společenskými místnostmi, internetem, stolními fotbálky, pingpongovým stolem a malou tělocvičnou. Haus Strela si můžete prohlédnout na www.hausstrela.ch. Týdenní radovánky, grilovačky, video coaching, foto sessions, koncerty a samozřejmě chybět nebude snowboarding.Veškeré informace naleznete na naší webové stránce www.snowcamp.cz, kde mimo jiné můžete zkouknout videa z minulých ročníků kempu nebo fotografie Boarding Housů a okolí.