Jak napovídá již sám název, rozkládá se komplex Dolomiti Superski uprostřed světoznámých Dolomit, které byly pro svou geologickou a přírodní výjimečnost v červnu 2009 zapsány na seznam Světového dědictví UNESCO. Samozřejmostí je tu skvělá upravenost sjezdovek, o které se každou noc stará na tři sta sněhových rolb. Od minulého roku v celém komplexu funguje novinka, která jistě potěší zejména lyžaře, kteří chtějí mít přehled o svých aktuálních výkonech na sjezdovkách – díky systému čipového skipasu Dolomiti chip-card si můžete každý večer zjistit přesné údaje o celodenním lyžování. Stačí na webové stránce zadat číselný kód a během pár sekund se dozvíte, jakou vzdálenost a jak velké celkové převýšení jste daný den na lyžích zdolali i kterými lanovkami a vleky jste se svezli.
Pokud máte rádi dobrodružné lyžování, určitě vyzkoušejte unikátní lyžařský okruh Sella Ronda s nádhernými výhledy a zábavnými sjezdy. Letošní zimní sezóna začíná už 28. listopadu!

Speciální nabídky a novinky pro zimní sezónu 2009/2010 Lyžování zdarma pro děti do 8 let (narozené po 28. listopadu 2001): nabídka platí při zakoupení dospělého skipasu a garantuje stejný typ služeb a stejnou délku trvání

30%sleva pro mládež 8 - 16 let: sleva platí na jednodenní či vícedenní (až 28 dní) skipas

Akční nabídka pro velké rodiny: pokud máte početnou rodinu, můžete využít nabídky vícedenních skipasů pro rodiny s více než dvěma dětmi, sleva platí při zakoupení všech skipasů naráz a je nutné doložit příbuzenský vztah

Dny pro milovníky freestylu „DROP IN“ Freestyle Day: akce zaměřené na výuku freestylového lyžování a snowboardingu se budou konat v místních snowparcích pravidelně dvakrát týdně od poloviny ledna 2010. Programu připraveného ve spolupráci s lyžařskými a snowboardingovými školami se mohou zúčastnit zájemci od 12 do 18 let. Cena za celodenní výuku činí 45 €. Pokud máte zájem o zapůjčení potřebného vybavení značky Salomon, zaplatíte 69 €.

www.dolomitisuperski.com
www.suedtirol.info/horydolomity
Dovolenou v tomto regionu nabízí také CK Fischer. Seznam zájezdů najdete na www.fischer.cz.