Vorarlbersko nabízí veškerý komfort a podmanivou přírodu. Nepotrpí si zde na masový cestovní ruch a tak si vesničky i dnes zachovávají svůj charakter a okouzlují návštěvníky harmonickým spojením tradiční staré a nové dřevěné architektury. Srdeční hostitelé hýčkají své hosty kvalitou a úrovní služeb. A pokud jde o kulinářské požitky - místní kuchyně patří bezpochyby k nejlepším v Rakousku.

Pokud se do Vorarlberska vypravíte autem, můžete jej klidně nechat zaparkované v místě své dovolené. Lyžařské vlaky a skibusy totiž spojují obce v údolí Rýna přímo s jednotlivými lyžařskými středisky. V lyžařských oblastech dopraví skibusy zimní sportovce pohodlně do cíle a jejich použití je již zahrnuto v ceně skipasů.

Mnoho lyžařských oblastí se rozprostírá ve výškách s jistotou sněhu od 1 400 do 2 400 metrů. Z vrcholů vorarlberských hor si můžete užívat výhled po celém vorarlberském i švýcarském horském světě. Zdejší krajina působí opravdu impozantně. Navíc nabízí dostatek místa pro dobrou kombinaci mírných i náročných lyžařských svahů.

Dostatek prostoru nabízejí mnohá lyžařská střediska také pro výběr mezi upravenými i volnými terény. Ve všech regionech Vorarlberska - zejména na úpatí Arlbergu – má freeriding dlouhou tradici.


Bližší informace můžete získat přímo od Vorarlberské zemské turistické centrály:
Vorarlberg Tourismus
Poststrasse 11
A-6850 Dornbirn
Tel.: +43 5572 377033 - 0
info@vorarlberg.travel
www.vorarlberg.travel