Evropa

Francouzské Les 2 Alpes se snaží udržet letní provoz, který má skončit 29. srpna. Teplé počasí způsobilo přechodné uzavření střediska, ale už opět funguje. Dalším otevřeným střediskem ve Francii je Tignes se 180 cm sněhu.
Nový obrázek
Les 2 Alpes
Teplé počasí panuje i v Rakousku, nicméně to nebrání provozu čtyřem ledovcovým resortům. Kitzsteinhorn nad Kaprunem hlásí 132 cm sněhu, ledovec Mölltal má otevřené tři vleky a 9 km sjezdovek a Dachstein má v provozu dvě sjezdovky spolu s 15 km běžeckých tras. Ledovec Hintertux potvrzuje, že patří mezi největší letní lyžařské oblasti v Evropě, a v současné době tu jezdí pěti vleků a otevřeno je 23 km sjezdovek se 165 cm sněhu.
Nový obrázek
Nový obrázek
Möltall
Hintertux
Švýcarsko má v provozu dva ledovce: Saas-Fee se 160 cm sněhu a cca 20 km sjezdovek vč. snowparku a u-rampy a patrně největší evropskou letní lyžařskou oblast v Zermattu (i když Hintertux by mohl protestovat) s více než metrem sněhu a také cca 20 km otevřených sjezdovek.
Nový obrázek
Zermatt
V Itálii jsou v provozu Cervinia, Val Senales a Passo Stelvio, všechna střediska se zhruba stejnými podmínkami, kolem 150 cm sněhu.
Nový obrázek
Nový obrázek
Passo Stelvio
Val Senales
Norsko má v provozu dvě letní lyžařské oblasti: Folgefonn a Galdhøpiggen, který se nachází na nejvyšší hoře Norska a druhé nejvyšší hoře Skandinávie. Obě hlásí dobré sněhové podmínky.
Nový obrázek
Nový obrázek
Folgefonn Galdhøpiggen

Amerika

V Severní Americe zůstává otevřen pouze Timberline v Oregon s asi metrem sněhu. 
V Jižní Americe mají nejlepší sněhové podmínky v Portillu v Chile, kde se sněhová pokrývka pohybuje mezi 120 cm v dolních a 155 cm sněhu v horních partiích střediska. La Parva a Valle Nevado mají kolem 60 cm sněhu. Argentinské Las Lenas  hlásí mezi 90 a 125 cm  a všechny vleky a sjezdovky otevřené vč. snowparku.  Největší argentinský resort Catedral má také kolem 90 cm sněhu, ale ostatní oblasti mají podmínky velmi špatné, například Chapelco hlásí pouze 32 cm v horních partiích a v dolních nic.
Nový obrázek
Nový obrázek
Valle Nevado Las Lenas


Afrika

V Africe je v provozu středisko Tiffindell v Jihoafrické republice a Afriski v Lesothu.
Nový obrázek
Nový obrázek
Tiffindell Afriski

Austrálie

V Austrálii i na Novém Zélandu zůstávají podmínky ve většině oblastí velmi dobré. V Austrálii hlásí středisko Perisher Blue v průměru 122 cm sněhu  a Mt. Hotham  81 cm. Na Novém Zélandu mají střediska Ruapehu Whakapapa 180 cm a Turoa 210 cm sněhu v horních partiích.
Nový obrázek
Nový obrázek
Ruapehu Whakapapa Turoa
Zdroj: Skiinfo.com, webkamery jednotlivých středisek