Akce měla již v minulých dvou ročnících velký ohlas, kdy se jezdci vybírala skrz zaslaná snb videa. Nyní přichází změna a s tím konec výmluv o nedostatku videomateriálu. Teď můžete předvést to nejlepší co ve vás je přímo na svahu ve špičkově připraveném Skimu freestyleZOO snowparku. Firma Ride Snowboards vybere 3 – 5 závodníků, kterým nabídne plný sponzoring v podobě kompletní výbavy na celou sezónu. Malý dárek (kšiltovka, čepice) od firmy Ride bude připraven pro každého zúčastněného.
Jelikož se jedná o opening, bude permanentka pro všechny zaregistrované snowboarders a freeskiers ZDARMA. Navíc firma Ride poskytne všem možnost vyzkoušet si nejnovější snowbordy a inovativní vázání. Na svahu se o zábavu bude starat DJ + komentátor. Následovat bude After Party v baru pod sjezdovkou. V rámci openingu samozřejmě zveme i ty, kteří již sponzoring mají nebo o něj nestojí.

Kdy:

23.1. (v případě velké nepřízně počasí 24.1.)
9.00 začátek volného ježdění
12:00-15:00 sledování jezdců v rámci Ride local riders
16:00 vyhlášení akce
17:00-20:00 noční photoshooting
20:00 začátek after párty u Dědka a Báby

Setup park s Ride překážkami:

  1. Multispina s barelem
  2. Table top s bonk kládou
  3. Platforma se 4m skokem, step up kládou a 5m speed T-bednou s možností transferu
  4. Platforma s 8m skokem a kink railem 6m+6m down s možností bočního náskoku
  5. FreestyleZOO 9m vysílač (radius T-bedna)
  6. 3m vertical step up T-bedna

(aktuální info na: www.freeride.cz/…oo-park--92/ )

Přímo na svahu:

velká 4,5m kruhová trampolína, stánek s grillem, křesla, propagační stánek Freebordingu, indo board, půjčování vybavení od Ride snowboards zdarma, hudba, profi kamera a fotograf, stánek Jagermeister & Metaxa – free drink.

Areál Malá Úpa:

Nová sjezdovka Pomezky 1 km dlouhá a 60 m široká
Děti do 6 ti let zdarma
2 dny lyžovaní zdarma
Nové Sport centrum s ubytováním a Multifunkční halou (tenis, badminton, volejbal, fotbal, florbal), sauna, posilovna, ricochet

Parkování:

buď ve Svobodě nad Úpou a následný odvoz skibusem zdarma nebo parkování v Horní Malé Úpě za 100,-/den. Skibus mezi Horní a Dolní Úpou jezdí každých 15min zdarma.

Ubytování:

na chatě Tereza 200m od parku za 300,-/noc, 540,-/2 noci (info u Borise-608830463)

Více info na: www.skimu.cz a www.fszoo.net