VAMED VITALITY WORLD (VVW) je společná značka čtyř nejoblíbenějších rakouských lázeňských resortů a dvou nejznámějších zdravotních zařízení v Rakousku: AQUA DOME - Tirol Therme Längenfeld, Therme Geinberg, Therme Laa - Hotel & Spa, Therme Oberlaa-Wien, Dungl Medical-Vital Resort a Zdravotní centrum Bad Sauerbrunn.
Špičkoví sportovci rakouské zimní sportovní scény využívají pravidelně nabídku VVW již od června 2006. Důvodem je úzká spolupráce mezi VAMED AG a Rakouským lyžařským svazem. Tato spolupráce byla o další rok prodloužena, a to na základě dohody mezi generálním tajemníkem ÖSV Dr. Klausem Leistnerem a mluvčím sdružení VAMED Michaelem Heinrichem, MBA, která byla ujednána v Therme Laa. Lázeňské resorty a zdravotní zařízení slouží jako tréninková, regenerační a relaxační platforma pro špičkové sportovce z Rakouského lyžařského svazu. Lyžařské hvězdy jsou stejně jako jejich Svaz nadšeny možnostmi relaxace a oddechu. Proto není divu, že oblíbené resorty budou nadále sloužit sportovcům k uvolnění a regeneraci.

Therme Laa

Odbornost VAMED pro lyžařské hvězdy
"Ať již v tyrolských horách, na okraji Vídně, v hornorakouské "Laguně" nebo v resortech v Dolním Rakousku – mají členové Rakouského lyžařského svazu v zařízeních VAMED VITALITY WORLD k dispozici dostačující ubytovací kapacitu včetně všech wellness aktivit a lékařského koučinku v pokrokových tréninkových zařízeních", uvedl vedoucí VVW zařízení, Mgr. Clemens Westreicher. Rakouský lyžařský tým se dále spoléhá také na vynikající vybavení a lékařskou odbornost předního rakouského poskytovatele zdravotní turistiky.
Hosté zařízení VAMED VITALITY WORLD se nemusí divit, když slavné lyžařské hvězdy plavou okolo v termálním bazénu nebo se potí vedle v parní sauně: "Zdravotní a termální resorty VAMED VITALITY WORLD představují díky svým rozmanitým možnostem a vysokému standardu kvality ideálního partnera pro tréninkový program našich sportovců", zdůrazňuje generální tajemník ÖSV Dr. Klaus Leistner.
Michael Heinrich, MBA, mluvčí sdružení VAMED AG, doplňuje: "Sportovci pro nás představují výtečné obohacení - máme tak profesionální potvrzení vysoké kvality naší práce, neboť zdravotní a termální resorty sdružení VVW vyhovují i těm nejvyšším nárokům. Máme z těchto prominentních hostů radost a podpoříme je rádi i v příštím období v průběhu jejich příprav na blížící se sezónu 2008/09 - aby proběhla úspěšně, jak jsou zvyklí."
VAMED VITALITY WORLD - partner s působností v oblasti wellness a termálních lázní.
Rakouský trh wellness služeb je v pohybu - poptávka po inovativních zdravotnických nabídkách v oblasti termálních lázní je stále ještě nenaplněna.
Každoročně využije v Rakousku zdravotní nabídky sdružení VAMED okolo 1,9 milionů hostů. Resorty nabízejí nejen wellness programy na nejvyšší úrovni, ale podstatnou součást portfolia tvoří i lékařská péče.
"Vedle odpočinku a uvolnění se pro naše hosty stává stále důležitější idea kompletní péče. S našimi produkty a službami se na tento trend úspěšně orientujeme a poskytujeme zdraví a lékařské wellness v jednom," uvádí generální ředitel Ernst Wastler. Skupina VAMED se již 25 let zabývá výhradně tématem zdraví. Zdraví a vitalita jsou hlavním motivem v resortech sdružení VAMED VITALITY WORLD.

Více informací najdete na:

www.vitality-world.com

www.vamed.com

Therme Laa
Therme Laa