Dívčí vesta s chráničem SNOW - vel. 134 - E-shop - SNOW.CZ

Dívčí vesta s chráničem SNOW - vel. 134

  • Skladem
  • SNOWkolekce
  • Akční nabídka
Cena 1200 Kč
Běžná cena 1799 Kč
Ušetříte 599 Kč (33 %)
Cena ve SNOWbonech 1200 bonů

Popis zboží Dívčí vesta s chráničem SNOW - vel. 134

Novinka! Lyžujte pohodlně, ale bezpečně!

Vesta s chráničem SNOW vznikla ve spolupráci časopisu SNOW a značky Kilpi tak, aby zajistila maximum bezpečnosti, a přitom i pohodlí. Bezpečnost zajišťuje zadní ochranný díl z inteligentního materiálu, který je měkký a ohebný, a přesto má homologovanou ochrannou funkci. Ochranný díl je snadno vyjímatelný, a vesta se tak dá snadno prát, a dokonce používat i pro další aktivity bez ochranné části. Pevné usazení chrániče zajišťuje pružný popruh nad pasem, podobně jako u jiných chráničů – i tento popruh je ale vyjímatelný, aby neomezoval pohodlí při používání vesty bez chrániče, případně pokud by nebyl k dostatečnému usazení potřeba. Vesta je osazena výraznými reflexními prvky jak v přední, tak zadní části. K bezpečí přispívá i reflexní barva – pro holky je připravena zářivá růžová, pro chlapce zeleno-žlutá – v takových barvách své děti nepřehlédnete ani na sjezdovce, ani nikde jinde. Vesta je vyrobena ze strečového materiálu OptiTech, který je příjemný na omak, přizpůsobí se, když dítě roste, a snadno se udržuje.

Platba a doručení

Způsob platby:
- zálohovou fakturou
- dobírkou (+50 Kč)
- kartou
- SNOWbony
Způsob doručení:
- poštou časopisy
- poštou zboží (+100 Kč / 100 b.)
- do Zásilkovny (+50 Kč / 0 b.)
Zásilka je odeslána:
- poštou do 3 dnů
- do Zásilkovny do 14 dnů
- při platbě SNOWbony do 30 dnů
V období vánočního a novoročního klidu 20. 12. 2018 až 3. 1. 2019 nebudou odesílány žádné zásilky. Děkujeme za pochopení a přejeme příjemné dny na sněhu!
Objednávka na Slovensko:
Po obdržení objednávky vám zašleme kalkulaci poštovného.

Co jsou SNOWbony?

SNOWbony jsou bonusové body, které získáte za předplatné časopisu, za recenzi lyžařského vybavení nebo za report z lyžařského střediska.
V e-shopu SNOW si za ně můžete koupit lyžařské a outdoorové produkty ze speciální kolekce v designu SNOW.