Salomon 24 hours max + vázání: Z12 Protrak (2013/2014)
+ vázání: Z12 Protrak
Kategorie: | sportovní | Výrobce: | Salomon |
---|
modelová řada: | On piste skis - 24 hours |
---|---|
uživatel: | unisex |
vyráběné délky: | 162, 170, 178, 154 cm |
Popis kategorie sportovní lyže
Lyže pro sportovní lyžování ve středních až dlouhých obloucích a vyšších rychlostech. Jejich prazáklady spočívají na lyžích pro obří slalom, modifikovaných do různých variant tak, aby uspokojily všemožné potřeby zákazníků z řad veřejnosti. Obvykle jsou takové lyže i značně univerzální. Opět platí, čím delší (a s větším R), tím rychlejší.rádius: | 14.7 m (při délce 170 cm) |
---|---|
spička: | 120.2 mm |
střed: | 72 mm |
patka: | 103 mm |
Hodnocení modelu Salomon 24 hours max v testech lyží:
Popis Salomon 24 hours max
Lyže určená pro střední až dlouhý oblouk. Spolehlivá, stabilní a precizní stavba lyže se Sandwich sidewalls - výztuhy na bocích lyže pro snadnější přizpůsobení terénu. Full woodcore race - celodřevěné jádro. Powerline titanium - aktivní systém tlumení nárazů, který vám zajistí hladkou jízdu i po méně upravené trati.
Cena: - Kč
Cena setu: 15990 Kč
(vázání: Z12 Protrak)
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Další fotografie Salomon 24 hours max
Diskuze: Salomon 24 hours max - 2013/2014
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.