| Kategorie: | freeridové | Výrobce: | Armada | 
|---|
| modelová řada: | Zero SERIES | 
|---|---|
| uživatel: | unisex | 
| vyráběné délky: | 166, 176, 171, 181 cm | 
Popis kategorie freeridové lyže
Lyže určené pro freestyle v měkkém sněhu (v prašanu), své použití najdou jak při sjíždění volných svahů, tak zejména při skocích a dalších freestyle prvcích zjm. na přírodních překážkách. Oproti lyžím pro freeride (čistě pro sjezd) jsou opatřeny tzv. twin-tipem, tedy přizvedlou patkou lyže, aby umožnily doskoky a jízdu na switch (pozpátku).| rádius: | 19.5 m (při délce 171 cm) | 
|---|---|
| spička: | 118 mm | 
| střed: | 85 mm | 
| patka: | 108 mm | 
Popis Armada AR 8
Armada prostřednictvím Zero kolekce podporuje své věrné „kamenné prodejce“. Tyhle lyže nekoupíte online. V ČR je nabízejí pražský Snowpanic a brněnský Snowboard Zezula. AR8 je všestranný nástroj freestylového lyžaře s hitech výbavou. Od railů a skoků, do rampy i na sjezdovky. Zvládnou cokoliv.
    	    Cena: 10490 Kč
    	
    	    	
    	
	    Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
	    
	    
            	
        
		
	
	
		Diskuze: Armada AR 8 - 2017/2018
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.
                            
                        

































