Forest Skis Skadi - 2019/2020 - Market - SNOW.cz

Forest Skis Skadi (2019/2020)

Kategorie: allmountain Výrobce: Forest Skis
modelová řada: piste / slopestyle
uživatel:unisex
vyráběné délky:170, 186, 178 cm

Popis kategorie allmountain sjezdové lyže

Univerzální lyže postavené zejména pro lyžování na upravené sjezdovce, díky svým parametrům ale pomohou na rozměklé sjezdovce a mírně přispějí ke komfortu jízdy v měkkém sněhu (prašanu). Výseč jejich dovedností obsáhne zejména obvyklé podmínky (upravená, ale měkká sjezdovka) a průměrné jízdní situace (rychlost, délka oblouku).
Hmotnost páru (v gramech): 3400 g
Popis rockeru: Nízky rocker je určený na zjazdovky a do tvrdých podmienok, kde napomáha ľahšiemu zarezaniu lyže do snehu.
Rocker: 10 % - low
rádius: 16 m (při délce 170 cm)
spička: 120 mm
střed: 83 mm
patka: 112 mm

Popis Forest Skis Skadi

Skadi je naša twintipová celorezortová lyža pre stredných až pokročilých lyžiarov. Rocker na špici aj päte zabezpečuje dostatok zábavy, či už jazdíte radi dopredu alebo na switch. S 83 mm pod nohou a 16 m rádiusom pri dĺžke 170 cm je ľahko ovládateľná. Lyže sú dizajnované pre hravé lyžovanie, sú spoľahlivé, živé a ich konštrukcia pohlcuje vibrácie. Táto TwinTipová lyža je stavaná pre všetky podmienky lyžovania v rezorte. Na povrchu sme použili modrotlačové ľanové vlákno. Ľanové vlákno, je v súčastnosti považované za high-tech materiál v oblasti kompozitného inžinierstva. Je to prírodný ekologický materiál charakterizovaný pevnosťou a tlmiacimi vlastnosťami. Tlač ľanového vlákna je vyrobená technikou pôvodnej slovenskej indigom farbenej modrotlače Mateja Rabadu, ktorá je súčasťou Svetového kultúrneho dedičstva UNESCO.

Cena: 18900 Kč

porovnat
Pro koupi lyží a vybavení můžete využít e-shopy:
Vybavení na lyže od |
Lyžařský obchod

Další fotografie Forest Skis Skadi

Diskuze: Forest Skis Skadi - 2019/2020

K položce nebyly dosud napsány žádné komentáře.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Produkty v porovnávači: 0 Kategorie: Sjezdové lyže odebrat

Komerční tipy