Head Souphead SLR PRO + vázání: SLR 4.5 GW AC (2019/2020)
+ vázání: SLR 4.5 GW AC
| Kategorie: | dětské a juniorské | Výrobce: | Head |
|---|
| modelová řada: | Junior |
|---|---|
| uživatel: | junior |
| vyráběné délky: | 97, 87, 107, 117, 127, 137 cm |
Popis kategorie dětské a juniorské lyže
Univerzální sjezdové lyže pro děti od těch nejmenších až po děti větší, pro které je lyžování zejména rekreačním sportem.| Popis rockeru: | Rocker na 20% špičky, vyvinutý speciálně pro lehčí jezdce, kteří přesto vyžadují agresivní ale ovladatelnou jízdu. |
|---|---|
| Rocker: | Junior rocker |
| rádius: | 9.4 m (při délce 127 cm) |
| spička: | 104 mm |
| střed: | 68 mm |
| patka: | 92 mm |
Popis Head Souphead SLR PRO
Velký hráč pro malé hráče s velkými ambicemi, aneb když cílem je bavit se.
Cena: 3050 Kč
Cena setu: 5090 Kč
(vázání: SLR 4.5 GW AC)
Poznámka: 5 400 Kč (s vázáním SLR 7.5 GW AC)
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Head Souphead SLR PRO - 2019/2020
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































