Blizzard Phoenix S R13 Ca + vázání: TPX11 DEMO W (2021/2022)
+ vázání: TPX11 DEMO W
| Kategorie: | sportovní | Výrobce: | Blizzard |
|---|
| modelová řada: | On piste |
|---|---|
| uživatel: | dámské |
| vyráběné délky: | 150, 162, 156, 144, 168 cm |
| Hmotnost páru lyží (v gramech): | 2920 g |
|---|---|
| Rádius při jiných délkách: | 144/10, 150/11, 156/12, 162/13, 168/14 |
| Rocker: | 3mm Rocker |
| rádius: | 13 m (při délce 162 cm) |
| spička: | 119 mm |
| střed: | 72 mm |
| patka: | 101 mm |
Cena: - Kč
Cena setu: 14299 Kč
(vázání: TPX11 DEMO W)
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Blizzard Phoenix S R13 Ca - 2021/2022
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































