Blizzard Phoenix R13 Ca + vázání: TPC 11 Demo W (2021/2022)
+ vázání: TPC 11 Demo W
| Kategorie: | sportovní | Výrobce: | Blizzard |
|---|
| modelová řada: | On piste |
|---|---|
| uživatel: | dámské |
| vyráběné délky: | 165, 155, 150, 160, 170, 145 cm |
| Hmotnost páru lyží (v gramech): | 3000 g |
|---|---|
| Rádius při jiných délkách: | 145/11, 150/11.5, 155/12, 160/12.5, 165/13, 170/14 |
| Rocker: | 3mm Rocker |
| rádius: | 12 m (při délce 155 cm) |
| spička: | 124 mm |
| střed: | 76 mm |
| patka: | 104 mm |
Cena: - Kč
Cena setu: 14299 Kč
(vázání: TPC 11 Demo W)
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Blizzard Phoenix R13 Ca - 2021/2022
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































