Blizzard Phoenix 7.7 + vázání: TLT10 Demo W (2021/2022)
+ vázání: TLT10 Demo W
| Kategorie: | sportovní | Výrobce: | Blizzard |
|---|
| modelová řada: | On piste |
|---|---|
| uživatel: | dámské |
| vyráběné délky: | 160, 146, 153, 167 cm |
| Hmotnost páru lyží (v gramech): | 3300 g |
|---|---|
| Rádius při jiných délkách: | 146/11, 153/12, 160/13, 167/14 |
| Rocker: | 6mm Rocker |
| rádius: | 12 m (při délce 153 cm) |
| spička: | 121 mm |
| střed: | 77 mm |
| patka: | 103 mm |
Cena: - Kč
Cena setu: 11699 Kč
(vázání: TLT10 Demo W)
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Blizzard Phoenix 7.7 - 2021/2022
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































