| Místo |
pátek (06.11.) |
sobota (07.11.) |
neděle (08.11.) |
pondělí (09.11.) |
Lermoos - Grubigstein 1 129 m |
11°
4° |
6°
3° |
8°
0° |
6°
0° |
|---|---|---|---|---|
Lienz 684 m |
14°
7° |
7°
5° |
10°
1° |
12°
1° |
Lienz - Hochstein 684 m |
14°
7° |
7°
5° |
10°
1° |
12°
1° |
Lienz - Zettersfeld 684 m |
14°
7° |
7°
5° |
10°
1° |
12°
1° |
Lofer 626 m |
12°
3° |
10°
2° |
12°
2° |
14°
3° |
Loser 859 m |
10°
1° |
9°
1° |
10°
-0° |
13°
-0° |
Loser (Altaussee) 859 m |
10°
1° |
9°
1° |
10°
-0° |
13°
-0° |
Mariazell - Bürgeralpe 868 m |
10°
2° |
8°
0° |
9°
-2° |
12°
-2° |
Matrei in Osttirol 929 m |
12°
6° |
6°
4° |
8°
-1° |
9°
-5° |
Maurach - Rofan 930 m |
13°
3° |
5°
3° |
10°
1° |
11°
3° |
| Místo |
pátek (06.11.) |
sobota (07.11.) |
neděle (08.11.) |
pondělí (09.11.) |
Mauterndorf/Grosseck/Speiereck 1 182 m |
11°
3° |
6°
-1° |
8°
-4° |
10°
-3° |
|---|---|---|---|---|
Mayrhofen 604 m |
17°
7° |
8°
6° |
12°
3° |
13°
2° |
Mayrhofen 604 m |
17°
7° |
8°
6° |
12°
3° |
13°
2° |
Mieders 1 757 m |
6°
2° |
2°
-1° |
2°
-4° |
2°
-8° |
Mieders 1 158 m |
13°
6° |
7°
3° |
8°
1° |
9°
-2° |
Mitterbach - Gemeindealpe 813 m |
11°
3° |
9°
1° |
9°
-2° |
12°
-1° |
Mölltaler Gletscher 1 334 m |
9°
1° |
4°
-0° |
5°
-5° |
6°
-4° |
Mönichkirchen 863 m |
7°
1° |
6°
-1° |
6°
-3° |
8°
-2° |
Mönichkirchen - Mariensee 863 m |
7°
1° |
6°
-1° |
6°
-3° |
8°
-2° |
Montafon 917 m |
12°
7° |
8°
5° |
10°
2° |
12°
1° |
| Místo |
pátek (06.11.) |
sobota (07.11.) |
neděle (08.11.) |
pondělí (09.11.) |
Murau - Frauenalpe 1 665 m |
5°
-2° |
3°
-4° |
3°
-6° |
5°
-6° |
|---|---|---|---|---|
Murau/St. Lambrecht/Grebenzen 1 074 m |
9°
1° |
6°
-0° |
6°
-4° |
7°
-3° |
Mürzsteg - Niederalpl 1 306 m |
5°
-1° |
4°
-3° |
4°
-5° |
7°
-4° |
Muttereralmpark – Mutters/Götzens 923 m |
15°
7° |
8°
4° |
10°
2° |
10°
-1° |
Mutters 923 m |
15°
7° |
8°
4° |
10°
2° |
10°
-1° |
Naßfeld 747 m |
11°
4° |
5°
3° |
9°
0° |
10°
1° |
Nauders 1 432 m |
12°
6° |
5°
3° |
7°
1° |
8°
-2° |
Neustift im Stubaital 1 757 m |
6°
2° |
2°
-1° |
2°
-4° |
2°
-8° |
Neustift im Stubaital 1 471 m |
10°
5° |
4°
2° |
6°
-0° |
6°
-4° |
Niederau 918 m |
11°
3° |
5°
3° |
9°
0° |
11°
-1° |
| Místo |
pátek (06.11.) |
sobota (07.11.) |
neděle (08.11.) |
pondělí (09.11.) |
Obergurgl 2 007 m |
5°
0° |
1°
-2° |
1°
-5° |
2°
-6° |
|---|---|---|---|---|
Oberperfuss 813 m |
14°
8° |
9°
6° |
10°
5° |
10°
2° |
Oberperfuss - Rangger Köpfl 813 m |
14°
8° |
9°
6° |
10°
5° |
10°
2° |
Oberstaufen 742 m |
12°
3° |
7°
2° |
10°
1° |
13°
-0° |
Oberstaufen - Hochgrat 742 m |
12°
3° |
7°
2° |
10°
1° |
13°
-0° |
Obertauern 1 899 m |
9°
-1° |
3°
-4° |
4°
-6° |
6°
-6° |
Obertilliach - Golzentipp 1 358 m |
11°
3° |
3°
1° |
6°
-3° |
7°
-2° |
Oetz/Hochoetz 824 m |
14°
7° |
8°
5° |
11°
4° |
11°
0° |
Ötscher 1 001 m |
9°
1° |
8°
-2° |
8°
-6° |
10°
-4° |
Pernitz 904 m |
8°
1° |
8°
-1° |
9°
-3° |
10°
-2° |
| Místo |
pátek (06.11.) |
sobota (07.11.) |
neděle (08.11.) |
pondělí (09.11.) |
Pernitz - Unterberg 904 m |
8°
1° |
8°
-1° |
9°
-3° |
10°
-2° |
|---|---|---|---|---|
Pertisau - Karwendel 930 m |
13°
3° |
5°
3° |
10°
1° |
11°
3° |
Petzen (Bleiburg) 720 m |
9°
4° |
7°
2° |
7°
-1° |
10°
1° |
Piesendorf 784 m |
14°
5° |
7°
3° |
10°
1° |
12°
1° |
Piesendorf - Erlebnisberg Nagelköpfel 784 m |
14°
5° |
7°
3° |
10°
1° |
12°
1° |
Pitztaler Gletscher 1 844 m |
8°
3° |
3°
0° |
4°
-2° |
5°
-5° |
Planai 996 m |
13°
2° |
9°
-2° |
10°
-2° |
11°
0° |
Planneralm (Donnersbach) 1 676 m |
9°
-2° |
4°
-3° |
5°
-4° |
7°
-3° |
Postalm am Wolfgangsee 1 215 m |
9°
0° |
7°
-3° |
8°
-3° |
10°
-2° |
Präbichl 1 078 m |
5°
0° |
3°
-2° |
4°
-4° |
8°
-2° |
Zdroj dat předpovědi počasí:
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK
Předpověď teplot v Rakousku - interaktivní mapa
Zdroj: Ventusky.com (model ICON)
Předpověď deště a sněžení v Rakousku - interaktivní mapa
Zdroj: Ventusky.com (model ICON)
Předpověď oblačnosti a slunečního svitu v Rakousku - interaktivní mapa
Zdroj: Ventusky.com (model ICON)
Předpověď úhrnu nového sněhu v Rakousku - interaktivní mapa
Zdroj: Ventusky.com (model ICON)
Předpověď celkové výšky sněhu v Rakousku - interaktivní mapa
Zdroj: Ventusky.com (model ICON)
Vysvětlivky k jednotlivým předpovědním modelům: Lyžařská předpověď počasí - předpověď počasí s údaji pro lyžaře (nový sníh, hranice sněžení) pro nejnižší a nejvyšší polohy lyžařského areálu v tříhodinovém intervalu podle německého modelu ROMSys, který vychází z amerického modelu GFS Předpověď počasí podle středoevropského modelu - předpověď počasí ve středisku podle modelu In-počasí, který vychází z německého modelu ICON a amerického GFS (jen u vybraných středisek) Předpověď počasí podle globálního modelu - předpověď počasí ve středisku podle norského modelu Yr.no, který vychází z evropského modelu ECMWF Horská předpověď počasí podle alpského modelu - předpověď počasí na vrcholech hor ve středisku podle velmi spolehlivého alpského modelu ZAMG/GeoSphere Austria (jen u vybraných středisek)

































