| Místo |
pátek (06.11.) |
sobota (07.11.) |
neděle (08.11.) |
pondělí (09.11.) |
Bachledova - Jezersko 932 m |
5°
-1° |
6°
-2° |
8°
-1° |
7°
-1° |
|---|---|---|---|---|
Banská Štiavnica 660 m |
9°
-1° |
6°
-5° |
7°
-4° |
6°
-4° |
Certovica 1 258 m |
7°
-3° |
6°
-7° |
6°
-2° |
4°
-3° |
Donovaly 982 m |
8°
-2° |
7°
-4° |
7°
-1° |
4°
-1° |
Drienica 895 m |
6°
-1° |
6°
-1° |
8°
1° |
7°
-0° |
Horná Mariková 765 m |
9°
1° |
7°
-2° |
7°
-1° |
4°
-1° |
Horná Mariková 765 m |
9°
1° |
7°
-2° |
7°
-1° |
4°
-1° |
Hruštín 919 m |
6°
-2° |
5°
-4° |
8°
-2° |
6°
-3° |
Chleb / Vrátna 909 m |
7°
-3° |
5°
-4° |
7°
-3° |
5°
-4° |
Jasenská dolina 592 m |
9°
0° |
7°
-1° |
10°
-1° |
7°
-3° |
| Místo |
pátek (06.11.) |
sobota (07.11.) |
neděle (08.11.) |
pondělí (09.11.) |
Jasná 1 134 m |
6°
-2° |
6°
-5° |
8°
-2° |
6°
-3° |
|---|---|---|---|---|
Jasná 1 130 m |
8°
-1° |
7°
-5° |
7°
0° |
4°
-1° |
Kasárna 1 018 m |
7°
-1° |
5°
-5° |
5°
-3° |
3°
-3° |
Kojšovska Hoľa - Skipark Erika 810 m |
5°
-1° |
4°
-3° |
6°
-2° |
6°
-2° |
Kremnica 1 177 m |
7°
0° |
4°
-4° |
3°
-4° |
2°
-3° |
Krompachy - Plejsy 617 m |
6°
-1° |
5°
-3° |
8°
-2° |
8°
-3° |
Kubínska hoľa 695 m |
7°
-1° |
6°
-3° |
9°
-1° |
7°
-1° |
Lazy pod Makytou 632 m |
8°
1° |
8°
-2° |
7°
-1° |
4°
-0° |
Lazy pod Makytou 632 m |
8°
1° |
8°
-2° |
7°
-1° |
4°
-0° |
Levoča 798 m |
5°
-1° |
6°
-3° |
7°
-1° |
7°
-1° |
| Místo |
pátek (06.11.) |
sobota (07.11.) |
neděle (08.11.) |
pondělí (09.11.) |
Liptovská Teplička 1 181 m |
7°
-4° |
4°
-4° |
8°
-3° |
6°
-3° |
|---|---|---|---|---|
Liptovské Revúce 744 m |
9°
-0° |
9°
-2° |
8°
1° |
5°
0° |
Liptovský Mikuláš 744 m |
9°
1° |
8°
-3° |
11°
0° |
8°
-1° |
Liptovský Mikuláš 1 137 m |
7°
-2° |
6°
-1° |
8°
1° |
6°
-0° |
Martin 541 m |
10°
0° |
7°
-2° |
9°
-2° |
7°
-3° |
Martinské Hole 541 m |
10°
0° |
7°
-2° |
9°
-2° |
7°
-3° |
Mlynky 806 m |
7°
-2° |
5°
-3° |
8°
-3° |
6°
-3° |
Myto pod Dumbierom 644 m |
11°
1° |
9°
-3° |
9°
1° |
6°
0° |
Oravice 814 m |
6°
0° |
6°
-0° |
9°
2° |
8°
1° |
Oravská Lesná 862 m |
6°
-2° |
6°
-4° |
9°
0° |
6°
-1° |
| Místo |
pátek (06.11.) |
sobota (07.11.) |
neděle (08.11.) |
pondělí (09.11.) |
Oravský Podzámok 504 m |
8°
0° |
7°
-1° |
10°
0° |
8°
-0° |
|---|---|---|---|---|
Oščadnica 596 m |
8°
-0° |
8°
-4° |
8°
-1° |
7°
-2° |
Oščadnica 734 m |
7°
-1° |
7°
-5° |
7°
-2° |
6°
-2° |
Parihuzovce 497 m |
3°
2° |
6°
-2° |
7°
-2° |
7°
-1° |
Párnica 563 m |
9°
-0° |
7°
-1° |
10°
-1° |
8°
-2° |
Pavčina Lehota 873 m |
8°
-0° |
8°
-3° |
10°
-0° |
7°
-2° |
Rajecká Lesná 658 m |
8°
-1° |
7°
-2° |
8°
-1° |
5°
-0° |
Ružomberok 785 m |
8°
-1° |
5°
-2° |
10°
-2° |
8°
-3° |
Sachticky 927 m |
9°
1° |
6°
-3° |
6°
-1° |
4°
-1° |
Spišské Bystré 792 m |
8°
-1° |
6°
-2° |
10°
-1° |
8°
-2° |
| Místo |
pátek (06.11.) |
sobota (07.11.) |
neděle (08.11.) |
pondělí (09.11.) |
Starý Smokovec 970 m |
7°
-2° |
5°
-3° |
7°
0° |
6°
-1° |
|---|---|---|---|---|
Štrbské Pleso 1 349 m |
6°
-4° |
3°
-5° |
6°
-1° |
5°
-2° |
Tále 731 m |
10°
1° |
9°
-3° |
9°
2° |
6°
1° |
Tatranská Lomnica 895 m |
6°
-1° |
6°
-1° |
8°
1° |
7°
-0° |
Telgárt 1 010 m |
8°
-1° |
6°
-2° |
6°
0° |
4°
0° |
Turecká 984 m |
7°
-2° |
5°
-3° |
7°
0° |
6°
-1° |
Turecká 984 m |
7°
-2° |
5°
-3° |
7°
0° |
6°
-1° |
Valča 519 m |
9°
0° |
7°
-2° |
9°
-1° |
7°
-0° |
Velká Rača 734 m |
7°
-1° |
7°
-5° |
7°
-2° |
6°
-2° |
Vitanová 814 m |
6°
0° |
6°
-0° |
9°
2° |
8°
1° |
Zdroj dat předpovědi počasí:
Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK
Předpověď teplot na Slovensku - interaktivní mapa
Zdroj: Ventusky.com
Předpověď deště a sněžení na Slovensku - interaktivní mapa
Zdroj: Ventusky.com
Předpověď oblačnosti a slunečního svitu na Slovensku - interaktivní mapa
Zdroj: Ventusky.com
Předpověď úhrnu nového sněhu na Slovensku - interaktivní mapa
Zdroj: Ventusky.com
Předpověď celkové výšky sněhu na Slovensku - interaktivní mapa
Zdroj: Ventusky.com
Vysvětlivky k jednotlivým předpovědním modelům: Lyžařská předpověď počasí - předpověď počasí s údaji pro lyžaře (nový sníh, hranice sněžení) pro nejnižší a nejvyšší polohy lyžařského areálu v tříhodinovém intervalu podle německého modelu ROMSys, který vychází z amerického modelu GFS Předpověď počasí podle středoevropského modelu - předpověď počasí ve středisku podle modelu In-počasí, který vychází z německého modelu ICON a amerického GFS (jen u vybraných středisek) Předpověď počasí podle globálního modelu - předpověď počasí ve středisku podle norského modelu Yr.no, který vychází z evropského modelu ECMWF Horská předpověď počasí podle alpského modelu - předpověď počasí na vrcholech hor ve středisku podle velmi spolehlivého alpského modelu ZAMG/GeoSphere Austria (jen u vybraných středisek)

































