Only One Corporation Toe Warmer - recenze (mini test) z 26.02.2015 - Recenze Only One Corporation Toe Warmer - SNOW.cz
Domů Recenze Ostatní Ostatní vybavení nejen na lyže Only One Corporation Toe Warmer

Recenze Only One Corporation Toe Warmer (26.02.2015)

Recenze Only One Corporation Toe Warmer (Ostatní vybavení nejen na lyže Ostatní) na lyžařském a skialpovém webu SNOW.cz.

Vložil: eva | Ročník: - | Doba užívání: více než rok
+
vložit další recenzi k tomuto produktu (po přihlášení)

Jednorázové ohřívací polštářky jsou určeny do bot, dle výrobce i lyžařských. Po sloupnutí samolepky se vkládají do špičky pod nebo nad prsty na ponožku. Po vybalení z obalu začnou působením vzduchu hřát.

Zkušenosti s užíváním produktu

Na mrznoucí nohy jsem vyzkoušela už asi všechno, tento výrobek také. Ohřívače sice fungují v normálních botách jak výrobce uvádí, ovšem při lyžování je jejich použití problematické. Pokud máte botu akorát na nohu, tak jako já, zapomeňte na teplo. Fungují pouze působením vzduchu, takže v utěsněných lyžácích - pokud se vám do boty vůbec vejdou, tak nehřejí, nebo jen minimálně. Omezení prostoru ve špičce a nemožnost hýbat prsty je nepříjemné. Výsledky testování několika způsoby:

  1. Ve špičce pod a nad ponožkou - efekt žádný
  2. Ve špičce nad prsty přilepené přímo ke kůži (ač to výrobce nedoporučuje) také nefungovaly, jen trochu izolovaly od zimy. Pomohly trochu tím, že rozehřáté vloženy do bot udržely déle teplo uvnitř, než přestaly hřát. Používala jsem nejčastěji.
  3. Přilepené přímo na špičku skeletu zvenku a zakryté neoprenovými návleky Alpinheat také žádný pocit tepla a dokonce ani nehřály, ač byly na vzduchu.

Dále jsem zkoušela stejné ohřívače i od jiných výrobců, tyto popsané zde v recenzi byly nejlepší, ale jen v tom, že materiál uvnitř se nesesypával k jedné straně a polštářek zůstal stejný a tenký. Také vyhovovaly lépe tvarem a velikostí.

+ plusy

  • Jednoduché použití
  • Fungují (možná) v lyžácích o číslo nebo spíš o několik čísel větších než je potřeba a pokud průběžně větráte rozepnutými přezkami.

- mínusy

  • Nepoužitelné v těsných lyžařských botách
  • Jednorázové použití - vysoká cena

Diskuze: Only One Corporation Toe Warmer

01.03.2015 14:37:48 #2 

Příspěvků: 10

Cesmik muž

Mám podobné zkušenosti jako Eva. Na zimu moc netrpím ale mým dětem a manželce to již několikrát zpříjemnilo den. Pozor na prošlou lhůtu. Ať se Vám nestane že si je pořád štříte a až se odhodláte je použít, tak nefugují.

prašanu není nikdy dost

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy