LEKI Leki wc racing titanium S mitten - recenze (mini test) z 18.10.2015 - Recenze LEKI Leki wc racing titanium S mitten - SNOW.cz

Recenze LEKI Leki wc racing titanium S mitten (18.10.2015)

Recenze LEKI Leki wc racing titanium S mitten (Rukavice Oblečení) na lyžařském a skialpovém webu SNOW.cz.

Oblečení - Rukavice | Počet recenzí: 0 | Značka: LEKI
Vložil: Cesmik | Ročník: 2012 | Doba užívání: více než rok
+
vložit další recenzi k tomuto produktu (po přihlášení)

Závodní rukavice Leki wc racing titanium S.
Rukavice Titanium S, má titanový chránič kloubů. Je navržena tak, aby vás bezpečně chránila před tyčemi branek. Pro zvýšení komfortu nošení je použito nepromokavé kozí kůže z vnitřní strany a hovězí kůže ze strany vnější. Trigger S systém pro rychlé připnutí hole je účinným řešením pro závodníky. Ventilační Micro Bemberg Thinsulate prstová vložka udržuje vaše ruce v suchu a teple.

Zkušenosti s užíváním produktu

Nejsem závodník, ale jsem celkem často na horách a tak chci mít rukavice, které chvilku vydrží. Nečabrám se ve vodě takže jsem nehledal rukavice s membránou. Ale spíše rukavice s kvalitní koženou dlaní, které něco vydrží.

Rukavice jsou velice pohodlné dobře se nazují i se zpocenou rukou. Přesto, že mám palcovou verzi tak uvnitř rukavice je prstová vložka. Což je příjemné řešení. Nijak se vložka v rukavici neshrnující nepřevrací. Tepelný komfort se časem samozřejmě zhoršuje ale zatím si nepamatuji že by mi ruce nějak mrzly. Ty moje mají za sebou tři sezony a krom ztráty barevnosti (vytáhnuté sluníčkem) nejeví žádné známky opotřebení. Jednou ročně je ošetřím včelím voskem a stále slouží. Poutko na rukojeť hole Tigger Systém jde snadno nacvaknout i uvolnit. Vše funguje jak má, což tvrdí sama společnost svým sloganem „Volba bez kompromisu“. Nakonec jsem je pořídil i své dceři. Jako jediný nedostatek vidím absenci poutka na spojení rukavic a následné zavěšení. Jinak jsem maximálně spokojen.

+ plusy

  • Provedení + kůže=životnost
  • vzhled
  • pohodlnost
  • Tigger Systém
  • Možno zvolit i prestovou variantu

- mínusy

  • cena
  • chybí poutko na spojení rukavic

Další recenze k produktu: LEKI Leki wc racing titanium S mitten

LEKI Leki wc racing titanium S mitten

Rukavice jsou nepromokavé a větruodolné. Rukavice jsou velmi příjemné a teplé. I v nižších teplotách (-10) je v rukavicích teplo. Rukavice se dají díky stahování jak u zápěstí, tak na konci nosit na rukávu bundy. Mají Trigger S systém pro rychlé připnutí hole. Titanový chránič na vrchní straně chrání klouby před tyčemi branek. I po dlouhodobém použ...

Diskuze: LEKI Leki wc racing titanium S mitten

K recenzi nebyly dosud napsány žádné komentáře.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy