ENVY Lionela - recenze (mini test) z 21.03.2016 - Recenze ENVY Lionela - SNOW.cz

Recenze ENVY Lionela (21.03.2016)

Recenze ENVY Lionela (Kalhoty Oblečení) na lyžařském a skialpovém webu SNOW.cz.

Oblečení - Kalhoty | Počet recenzí: 0 | Značka: ENVY
Vložil: LBS | Ročník: 2013 | Doba užívání: více než rok
+
vložit další recenzi k tomuto produktu (po přihlášení)

Kolekce 2012/2013 Dámské lyžařské kalhoty ENVY 0 stretch jsou velice pohodlné a nešustivé. Mají podlepené švy, větrání na vnější kalhoty s odepínacími šlemi, podlepení kritických švů, 4 vnější kapsy, sněhové manžety v nohavicích.

Materiál: 100% Polyester dobby - SIBERIUM® CT 5000 - technický materiál s parametry voděodolnosti 5 000 mm/cm2, prodyšnosti 5 000 g/m2/24 nabízí teplo, komfort, prodyšnost, vodoodělnost, ochrana proti všem nástrahám počasí. Všechny tyto vlastnosti jsou garantovány kombinací Siberium technologie a svrchního materiálu.

Zkušenosti s užíváním produktu

Tyto kalhoty jsme koupili manželce. Je pouze občasný lyžař, ale i tak byly podrobeny testu na týdenní dovolené, kdy se nám prostřídaly různé typy počasí. Musím říct, že se všemi nástrahami se kalhoty vyrovnaly vcelku dobře. Při slunečných dnech dobře odváděly vlhkost (rozhodně lépe, než má bunda se stejným materiálem), dole na nohavicích jim zase nevadil sníh odlétávající od lyží.

Se ctí se vyrovnaly i s mokrým sněžením, kdy až přibližně po 30 minutách začal svrchní materiál vykazovat známky navlhnutí. Nicméně pod něj se vlhkost nedostala.

Dohromady je s nimi manželka vcelku spokojená, dobře se nosí, strečový materiál se přizpůsobí postavě a můžeme je tak doporučit příležitostným lyžařkám.

+ plusy

  • Přizpůsobivý materiál
  • Dobré zateplení

- mínusy

  • Po roce zhoršení voděodolnosti svrchní vrstvy

Diskuze: ENVY Lionela

K recenzi nebyly dosud napsány žádné komentáře.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy