Smith Optics Smith Optics I/O Pacific Blue Green Sol X Sno - recenze (mini test) z 02.11.2016 - Recenze Smith Optics Smith Optics I/O Pacific Blue Green Sol X Sno - SNOW.cz
Domů Recenze Brýle Lyžařské/snb brýle Smith Optics Smith Optics I/O Pacific Blue Green Sol X Sno

Recenze Smith Optics Smith Optics I/O Pacific Blue Green Sol X Sno (02.11.2016)

Recenze Smith Optics Smith Optics I/O Pacific Blue Green Sol X Sno (Lyžařské/snb brýle Brýle) na lyžařském a skialpovém webu SNOW.cz.

Brýle - Lyžařské/snb brýle | Počet recenzí: 0 | Značka: Smith Optics
Vložil: Topolik | Ročník: 2016 | Doba užívání: rok
+
vložit další recenzi k tomuto produktu (po přihlášení)

Snowboardové brýle SMITH I/O od americké firmy patří jednoznačně mezi špičku na trhu. Jejich výjmečný komfort a špičková protizamlžovací technologie byl hlavní důvod, proč jsem sáhnul zrovna po této značce. Vícevrtstvá (dvojitá) skla zlepšují viditelnost hlavně při oblačném, mlhavém nebo deštivém počasí a jejich velmi snadná vyměnitelné zorníky jsou důvody, proč trochu investovat a zažít jiný pohled na Vaši jízdu. Díky rozjasňovací vlastnosti zlepšují ostrost vidění a rozeznávání barev co při proměnlivém horském počasí zajisté uvítáte! V neposlední řadě Vás všechny skla 100% ochrání před škodlivým UV zářením!

Zkušenosti s užíváním produktu

Brýle jsou střední velikosti a proto padnou téměř každému. Jejich speciální třívrstvá pěna (DriWix Face Foam) se po prvním dnu krásně vytvarovala podle obličeje a zapříčinila to, že nezanechává téměř žádné otlaky na tvářích a čele. Myslím, že podle modelů konkurenčních firem ve stejné cenové relaci nemá konkurenci. Rychlopřezka, kterou má guma Vám usnadní jejich nandávaní a sundávání. Obavy, ze by se Vám přezka rozepla při agresivnější jízdě byla zažehnána po několika opravdu větších pádech. Na gumě je vpečený silikon což prodlužuje životnost gumy a zároveň neklouže po helmě. Sklo na brýlích se mi za jeden rok užívání ani jednou nezamlžilo a to jsem prošel snad každým počasím, v kterém se dá jezdit. Modré sklo do jasného a slunečného počasí krásně eliminující odlesky sněhu. Červené sklo zase oceníte při opravdu špatné viditelnosti. V balení dostanete látkové pouzdro s kapsou na náhradní sklo. Jediné, co bych brýlím vytknul je horší viditelnost na špičky bot ale to je už danou střední velikostí brýlí.

+ plusy

  • Rychlovýměnné zorníky
  • Špičková protizamlžovací technologie
  • Speciální třívrstvá pěna - TOP
  • Střední velikost
  • Rozepínací guma s vpečeným silikonem

- mínusy

  • Horší viditelnost dolu (na špičky bot)

Diskuze: Smith Optics Smith Optics I/O Pacific Blue Green Sol X Sno

K recenzi nebyly dosud napsány žádné komentáře.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy