Sensor Double Face - dětský komplet - recenze (mini test) z 16.01.2017 - Recenze Sensor Double Face - dětský komplet - SNOW.cz
Domů Recenze Oblečení Funkční prádlo Sensor Double Face - dětský komplet

Recenze Sensor Double Face - dětský komplet (16.01.2017)

Recenze Sensor Double Face - dětský komplet (Funkční prádlo Oblečení) na lyžařském a skialpovém webu SNOW.cz.

Oblečení - Funkční prádlo | Počet recenzí: 0 | Značka: Sensor
Vložil: LBS | Ročník: 2016 | Doba užívání: více než rok
+
vložit další recenzi k tomuto produktu (po přihlášení)

Prádlo Sensor Double Face představuje inovaci v podobě užití jednoho kusu prádla při dvou rozdílných teplotních situacích. Double face je speciální dvouvrstvý materiál. Vrstvy jsou spojeny „chytovou vazbou“ a tvoří sendvič, kde každá strana má rozdílné vlastnosti. Strana, kterou označujeme jako mínus (hřejivá), je vyrobena z tvarované polyesterové střiže, tzn., že je chlupatější a vhodnější na tělo do mrazivých teplot, hřeje vás. Strana plus (chladivá) je vyrobena z nejjemnějšího polyesterového hedvábí. Díky tomu je určena do plusových teplot nebo do situací, kdy máte vyšší fyzickou aktivitu a přehřívání vašeho organismu je nežádoucí. Rozdíl tepelného odporu mezi oběma stranami byl laboratorně změřen na 3,6 °C.

Double face zajišťuje komfort nošení díky použitým plochým švům, které vám nikde neodírají vaše citlivé partie, má anatomický střih, prodloužený zadní díl a na omak je velice příjemný.
Tolik popis výrobce.

Zkušenosti s užíváním produktu

Toto funkční prádlo jsme našemu malému lyžaři koupili hned v jeho lyžařských začátcích. Zaujaly nás především jeho vlastnosti, příjemný materiál a v neposlední řadě také variabilita, kdy lze podle aktuální teploty volit stranu. Double face dle zkušeností skutečně není jen vymyšleným reklamním sloganem.

Prádlo se velmi dobře nosí a pěkně sedí na dětské tělo. Ač ho již používáme delší dobu, nic se nepárá, nebledne. Sice z něj již pomalu začínáme vyrůstat, ale předpokládám, že koupíme opět prádlo stejné značky, možná jen jeho novější verzi.

+ plusy

  • Variabilita
  • Materiál
  • Zpracování
  • Vlastnosti

- mínusy

  • Žádné

Diskuze: Sensor Double Face - dětský komplet

K recenzi nebyly dosud napsány žádné komentáře.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy