Lusti LP 76 - LADIES PERFORMANCE 76 - recenze (mini test) z 26.01.2018 - Recenze Lusti LP 76 - LADIES PERFORMANCE 76 - SNOW.cz
Domů Recenze Lyže sportovní Lusti LP 76 - LADIES PERFORMANCE 76

Recenze Lusti LP 76 - LADIES PERFORMANCE 76 (26.01.2018)

Recenze Lusti LP 76 - LADIES PERFORMANCE 76 (sportovní Lyže) na lyžařském a skialpovém webu SNOW.cz.

Lyže - sportovní | Počet recenzí: 1 | Značka: Lusti
Vložil: eva | Ročník: 2017 | Doba užívání: týden
+
vložit další recenzi k tomuto produktu (po přihlášení)

Nejvyšší model dámských lyží určených pro sportovně zaměřené lyžařky s dřevěným jádrem a jedním titanalem. Lyže jsou širší, pod botou 76 mm, špička 129 mm, pata 111mm. Koupeny v délce 162 cm. Rocker nemají.

Zkušenosti s užíváním produktu

Po několikaletém užívání užších Lusti SCT jsem chtěla model, který by lépe zvládal i odpolední rozježděnou sjezdovku a volba padla opět na výrobce Lusti - jednak jejich lyže považuji za kvalitní, a také proto, že jsem chtěla ušetřit a využít staré vázání ze starých lyží, které ještě sloužilo.

Vážím 58 kg a měřím 170 cm, jezdím ráda upravené sjezdovky střední rychlostí a považuji se za zkušenější lyžařku. Protože jsem neměla možnost lyže předem vyzkoušet, váhala jsem ještě mezi PC-77 a PC-74. Ty první mi připadaly ve stejné délce příliš náročné a těžké pro celodenní lyžování i moji kondici, takže nakonec nad tvrdšími PC-74 s umírněnými rozměry vyhrály tyto dámské.

Po týdnu lyžování musím říct, že nelituji, lyže jsou perfektní, šířky lyží jsem se bála zbytečně. Jsou dobře ovladatelné i při vyšší rychlosti, nevibrují a mám výborný pocit stability. Oproti mým starým dokonce lépe drží v oblouku na zledovatělém povrchu.

Lyže byly přímo po servisu z výroby, dodatečně jsem je již nenechávala upravovat. Udávaný úhel broušení na webových stránkách vyhovuje. Když to shrnu - lyže plně uspokojí sportovní lyžařky, ačkoliv konstrukcí jsou „rekreačnější“ než klasické sendvičové sportovní modely, a myslím, že při nižší tělesné váze jsou i lepší/vhodnější.

+ plusy

  • Kvalitní lyže
  • Cena

- mínusy

  • Jeden mínus týkající se designu se našel a všimla jsem si toho pozdě - černé pruhy po stranách jsou nestejnoměrně tlusté na levé a pravé straně a na i na obou lyžích.

Diskuze: Lusti LP 76 - LADIES PERFORMANCE 76

27.01.2018 13:25:06 #2 

Příspěvků: 1751

Vvladimir muž

ačkoliv konstrukcí jsou „rekreačnější“ než klasické sendvičové sportovní modely

Podle popisu výrobce se jedná o klasický sendvič, byť s jedním titanalem.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy