LEKI Drifter vario S - recenze (mini test) z 15.03.2018 - Recenze LEKI Drifter vario S - SNOW.cz
Domů Recenze Hole Teleskopické LEKI Drifter vario S

Recenze LEKI Drifter vario S (15.03.2018)

Recenze LEKI Drifter vario S (Teleskopické Hole) na lyžařském a skialpovém webu SNOW.cz.

Hole - Teleskopické | Počet recenzí: 0 | Značka: LEKI
Vložil: LBS | Ročník: 2017 | Doba užívání: ½ roku
+
vložit další recenzi k tomuto produktu (po přihlášení)

Hůl, která roste s vámi: Drifter Vario S je lyžařská hůl pro děti a teenagery. Díky systému Speed Lock lze rychle nastavit délku na 90 až 120 cm. Vysoce pevné hliníkové trubky zajišťují stabilitu a dodatečnou bezpečnost, stejně jako patentovaný systém Trigger S: Poutko se smyčkou jednoduše zacvakne do rukojeti a stisknutím tlačítka se uvolní. V případě většího zatížení v tahu, například při pádu, se uvolní směrem nahoru.

TRIGGER S
Speciální štíhlé madlo Trigger S od značky LEKI. Pro dokonalý úchop má madlo 4 prohlubně pro prsty. Madlo vyniká optimální aerodynamickou vlastností.

SPEED LOCK 1
Mechanismus Speed Lock vyniká vysokou přídržnou silou. Můžete hůlky velice rychle přestavět na vyhovující délku. Systém je certifikovaný zkušební ústavem TÜV.

HLINÍK HTS
Materiál vyniká především velmi dlouhou životností, extrémní odolností a super stabilností.

COBRA ALPINE
Talířky "Cobra Alpine" jsou ideální na sjezdovku. Talířky si můžete snadno vyměnit, aniž byste k tomu potřebovali nářadí.

STEEL TIP
Tyto hroty zaručují přesné použití hole a dokonalou oporu na prakticky každém terénu.

TRIGGER S SYSTÉM
Díky systému TRIGGER S se jedná o dokonalou kombinaci. Nepřekonatelný komfort a maximální zážitek při lyžování vám poskytne kombinace rukavic a hůlek s tímto systémem.

Tolik slova výrobce...

Zkušenosti s užíváním produktu

Dětské hole se systémem trigger S jsme se rozhodli pořídit hlavně kvůli tomu, že nám mladý velmi často jezdil bez poutek. Když už jsme ho přiměli, nasazení znamenalo časovou prodlevu po výstupu z vleku či z lanovky.

Vzhledem k tomu, že lyžoval s holemi délky 90 cm, padla volba na teleskopický model Drifter vario S, který v sobě kombinuje možnost proměnlivé délky hole spolu se systémem trigger S.

Délka, která jde u těchto holí nastavit je od 90 cm po 120 cm, což v podstatě obsáhne celé dětství na lyžích od prvních krůčků až po pubertální věk. Systém upínání Speed Lock je velmi dobře vymyšlen (je podobný rychloupínákům na kole), spoj je velmi pevný, ale hlavně nastavení délky je velmi rychlé - v řádu sekund, čehož lze využít např. před delším rovinatým úsekem, kdy se sejde větší délka. Manipulaci hravě zvládá i samo dítě.

V současné době je to asi jediný model od Leki, který umožňuje použití v různém stádiu vzrůstu našich ratolestí, v kombinaci se systémem trigger S.

Samozřejmostí je velmi provedení z pevného hliníku, díky kterému jsou hole zároveň lehoučké a dětem se s nimi dobře manipuluje.

Co se týče použití, doporučuji současné zakoupení rukavic Leki s integrovaným poutkem pro trigger S. Komfort a funkčnost oproti používání běžných rukavic a poutek přiložených k holím Leki je nesrovnatelný.

Rukavice ve velikosti 4-5 (8-10 let) používáme model Snowstar mitten S, později lze kombinovat i s juniorskými modely Worldcup.

My dítko šikovně nasměrovali k tomu, aby si o hole napsalo Ježíškovi, takže je možné spojit příjemné s užitečným a určitě jejich nákupem uděláte svým ratolestem radost :-)

+ plusy

  • Trigger S
  • Proměnlivá délka
  • Kvalita zpracování

- mínusy

  • Nic

Diskuze: LEKI Drifter vario S

K recenzi nebyly dosud napsány žádné komentáře.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy