Nevica Vail - taška na boty a přilbu - recenze (mini test) z 15.02.2019 - Recenze Nevica Vail - taška na boty a přilbu - SNOW.cz
Domů Recenze Batohy Batohy na boty, vaky na lyže Nevica Vail - taška na boty a přilbu

Recenze Nevica Vail - taška na boty a přilbu (15.02.2019)

Recenze Nevica Vail - taška na boty a přilbu (Batohy na boty, vaky na lyže Batohy) na lyžařském a skialpovém webu SNOW.cz.

Batohy - Batohy na boty, vaky na lyže | Počet recenzí: 0 | Značka: Nevica
Vložil: Joho | Ročník: 2017 | Doba užívání: více než rok
+
vložit další recenzi k tomuto produktu (po přihlášení)

Taška s jedním popruhem pro lyžařské boty a helmu Nevica VAIL. Provedení z pevného materiálu, který se neprošoupe. Oddělené kapsy na boty a helmu. Na horní straně polstrované poutko pro nošení. Oboustranné zipy na hlavních kapsách. Reflexní prvky po obvodu tašky. V kapse na boty jsou dva venkovní větrací otvory. Na spodní straně jsou 4 gumové nožičky.

Zkušenosti s užíváním produktu

Přes rok používám tuto tašku na boty a helmu s naprostou spokojeností. Po celou dobu používání jsem neměl jediný problém. Zipy fungují i za velkých mrazů. Vnitřek nejeví známky poškození po častém vyndávání a zandávání bot. Kapsa na boty má velký vstupní otvor a zandání bot je bezproblémové. Odvětrání části na boty taky chválím.

Sice je to taška určená pro lyžařské boty, ale vozím tam i boty na snowboard. Velkou výhodou je další samostatná kapsa na helmu, takže vše je u sebe a pro přepravu naprosto super. Na čištění tašky z vnější i vnitřní strany stačí mokrý hadr a když tak trochu jaru. Tašku lze přenášet pomocí horního polstrovaného poutka nebo přes rameno pomocí ramenního popruhu. Tuto tašku mohu doporučit všem.

+ plusy

  • kvalitní zpracování
  • do jedné tašky se vejdou boty i helma
  • pevný materiál

- mínusy

  • nic

Diskuze: Nevica Vail - taška na boty a přilbu

K recenzi nebyly dosud napsány žádné komentáře.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy