Victory SPV 615E - recenze (mini test) z 20.02.2020 - Recenze Victory SPV 615E - SNOW.cz

Recenze Victory SPV 615E (20.02.2020)

Recenze Victory SPV 615E (Lyžařské/snb brýle Brýle) na lyžařském a skialpovém webu SNOW.cz.

Brýle - Lyžařské/snb brýle | Počet recenzí: 0 | Značka: Victory
Vložil: eva | Ročník: 2019 | Doba užívání: týden
+
vložit další recenzi k tomuto produktu (po přihlášení)

Stručný popis výrobce:

Lyžařské brýle Victory SPV 615E s dvojitým sférickým zorníkem s úpravou proti zamlžování (antifog). Všechny brýle Victory jsou vybaveny 100% UV (A, B) filtrem.

Zkušenosti s užíváním produktu

Brýle jsou české značky (vyrobeno v Číně) a na první pohled zaujmou zrcadlovým sklem a luxusním vzhledem, přestože cena se pohybuje okolo 1000 Kč. Mají dvojitý sférický zorník, jsou vybaveny 100% UV A, B filtrem. Byla to spíš náhodná a cenově výhodná koupě - lyžařské brýle mi moc dlouho nevydrží, mívám je za chvíli poškrábané, tak jsem si řekla, že se budou hodit. Od stejného výrobce jsem si zkoušela ještě model s vyměnitelnými skly, ale tyto byly lehčí, menší a vysoká světelná propustnost zorníku mi vyhovuje i ve slunečném počasí, nemám s tím problém. Tyto mají S1 nebo S0 (nevím přesně, údaj jsem nenašla), ale zatmavení je minimální a zabarvení lehce do modra.

Měla jsem je deset dní na horách. Vyhovují, nemlží se. Mají dostatečně velký zorný úhel, což je pro mě důležité. Ale mám nejraději oranžová nebo žlutá skla, tyto jsou trochu nezvyklé a musím přiznat, že příště bych volila zase starou klasiku. Když bylo zataženo, pociťovala jsem problém a myslím dle předešlých zkušeností, že s oranžovými skly bych viděla lépe. To je ale individuální, každému vyhovuje něco jiného a nesnižuje to hodnotu brýlí. Jsou pohodlné, délka pásku jde snadno regulovat. Srovnání s extra drahými kousky za několik tisíc nemám, takže tyto bych hodnotila kladně vzhledem k ceně a užitným vlastnostem.

+ plusy

  • široký zorný úhel
  • dobře vypadají
  • větší propustnost světla

- mínusy

  • zabarvení do modra mi nakonec tolik nevyhovuje

Diskuze: Victory SPV 615E

K recenzi nebyly dosud napsány žádné komentáře.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy