Brubeck DRY - recenze (mini test) z 17.03.2020 - Recenze Brubeck DRY - SNOW.cz

Recenze Brubeck DRY (17.03.2020)

Recenze Brubeck DRY (Funkční prádlo Oblečení) na lyžařském a skialpovém webu SNOW.cz.

Oblečení - Funkční prádlo | Počet recenzí: 0 | Značka: Brubeck
Vložil: mikels | Ročník: 2018 | Doba užívání: rok
+
vložit další recenzi k tomuto produktu (po přihlášení)

BRUBECK DRY - popis výrobce

Termotriko BRUBECK DRY s dlouhým rukávem je vyrobené bezešvou technologií z dvouvrstvého prodyšného materiálu. Vnitřní vrstva poskytuje okamžitý odvod vlhkosti, takže pokožka zůstává suchá i při intenzivní zátěži. Vnější vrstva je zodpovědná za tepelnou izolaci a udržuje optimální tělesnou teplotu. V místech, kde dochází k nadměrnému pocení, je umístěna speciální zóna se zvýšenou ventilací. Funkční triko BRUBECK je hypoalergenní a bakteriostatické (minimalizuje tvorbu zápachu). Je vhodné na všechny outdoorové aktivity (lyžování, běh, turistika... ) po dobu celého roku.

Materiál: 62% polyamid, 38% polyester
Gramáž úpletu: 151 g/m2

Zkušenosti s užíváním produktu

Když jsem si kupoval toto funkční triko od polského výrobce, zpočátku jsem důvěru neměl. Přeci jenom víme, jaká někdy může být kvalita polského zboží. S tričkem Brubeck jsem byl ale velmi mile překvapen! Triko velmi lehké a na těle působí velmi příjemně. Některá trička mají našité štítky, kde jsou údaje o materiálu, či jak tento výrobek vyprat. Většinou je to na obtíž a nezbývá než ustřihnout a pak ztratit informace o výrobku. Zde to bylo vyřešeno vnitřním potiskem (vyšitím) na spodním lemu trička. Dále jsem si všiml na rukávech, že zde mají označenou velikost trika a zda se jedná o levý nebo pravý rukáv.

Zpracování trika je velice kvalitní a využívá 3D struktury, která pomáhá udržet sportovce v suchu a snižuje přilnavost (vznikající z vlhkosti z potu). To co bych u tohoto oděvu vyzdvihl, je prodyšnost a také to, že výborně pohlcuje pachy. Triko má skvělý střih, je líbivé a na těle perfektně sedí. Jedná se o velmi kvalitní triko za rozumnou cenu. V současné době je možné triko zakoupit za cenu okolo 1000 Kč. Velikost mnou testovaného trika trika je XL.

Něco o značce BRUBECK Brubeck patří již delší dobu k největším evropským výrobcům bezešvého termoprádla. Výrobky Brubecku můžete potkat po celém světě ve všem klimatických pásech. Důvodem je, že i navenek „obyčejnému“ polyamidu nebo polyesteru umí v Brubecku dodat speciálním zpracováním skvělé termoregulační vlastnosti.

Brubeck umí propojit vlastnosti dvou samostatných vláken v jeden funkční materiál. Nejedná se vždy jen o kombinaci syntetika/syn­tetika. V Brubecku se totiž nespokojili jen s výrobou ze syntetických vláken, a proto obohatili svoji kolekci o výrobky z přírodních vláken (hlavně z merino vlny). Umí tedy propojit, a tím využít, vlastnosti syntetického vlákna a přírodního v jeden výrobek.

Všechny výrobky jsou velice jemné a příjemné a to i přesto, že se jedná vždy o dvouvrstvý materiál. Zároveň si materiál zachovává dlouho svoji pevnost a pružnost. Merino vlnu Brubeck odebírá jen z osvědčených farem, v kterých se chovají ke zvířatům šetrně a mají tu nejjemnější a nejkvalitnější vlnu.

Dodnes se v Brubecku vyrábí některé na výrobu složitější produkty (hlavně trička, spodní prádlo) pro největší evropské značky zabývající se výrobou termoprádla. To je důkaz, že Brubeck je ohledně zpracování opravdu evropská třída. Veškeré výrobky jsou antibakteriální a nezpůsobují alergie.

+ plusy

  • kvalita výrobku
  • pohlcování potu, malá tvorba zápachu
  • vzhled
  • žádné cedulky, vyřešeno potiskem na vnitřní části trika
  • pokud si někdo neumí obléci triko tak jsou popsané i rukávy, který je levý a pravý

- mínusy

  • nic jsem nenašel

Diskuze: Brubeck DRY

K recenzi nebyly dosud napsány žádné komentáře.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy