ENVY ZED IV. BLK - recenze (mini test) z 27.11.2020 - Recenze ENVY ZED IV. BLK - SNOW.cz
Domů Recenze Oblečení ENVY ZED IV. BLK

Recenze ENVY ZED IV. BLK (27.11.2020)

Recenze ENVY ZED IV. BLK (Oblečení ) na lyžařském a skialpovém webu SNOW.cz.

Oblečení - - | Počet recenzí: 0 | Značka: ENVY
Vložil: mikels | Ročník: 2015 | Doba užívání: více než rok
+
vložit další recenzi k tomuto produktu (po přihlášení)

Popis
ENVY Softshell soft skin water repellent wind proof, SIBERIUM SRC WB

Specifikace
Technická, softshellová vesta, anatomického střihu, rukávy zakončené lycrou, dvě vnější kapsy na zip, náprsní kapsa na zip, microfleecová ochrana brady, stahování v dolním okraji, prodloužený dolní díl, nášivka SNOW.

Materiál
100% POLYESTER SIBERIUM® 5000 technický materiál s parametry voděodolnosti 5000 mm a prodyšností 5000 g/m2/24h.

Tato kolekce nabízí funkčnost, spolehlivost a také nadčasový design. V tomto outdoorovém oblečení můžete vyrazit do města, do přírody či horského střediska a přitom vypadat in s jistotou, že pokud Vás zastihne déšť nebo nepříznivé počasí, budete se cítit stále komfortně. Každý náš výrobek je navrhován do nejmenších detailů a zpracováván s ohledem pro praktické použití. Seznamte se s vysokou kvalitou našich výrobků, která přesvědčí i ty nejnáročnější.

Zkušenosti s užíváním produktu

Vesta ENVY v designu SNOW
Tuto vestu jsem si pořídil již v roce 2015, takže mohu s klidným svědomím sepsat tuto recenzi a že byla používaná velmi často. Jedná se o klasickou sofshellovou vestu, která především díky použití nápisů SNOW velice vyniká a díky tomu se mi moc líbí. Bohužel je to asi jediná pozitivní věc na této vestě. Nažehlené nápisy nejsou čistě oranžové, ale lehce do černa. Bohužel už jsem to takto dostal z výroby. Velice slabá stránka vesty jsou zipy. Na kapsách v současné době jako by nebyly. Už cca po roce se lehce rozjížděly, až jezdec na jedné straně zipu vyjel ze zoubků úplně. V současnosti už jsou kapsy bez použitelného zipu. Další slabinou jsou reflexní nápisy ENVY, které již mají svoje za sebou a reflexní vrsta se oloupala. Vesta je dále vybavena stahováním v dolní části a prodlouženou dolní částí, což je velice příjemné. Vnitřek vesty je tvořen z fleecu a v horní části je mikrofleece proti poškrábání brady. Vesta se vyznačuje voděodolností 5000 mm a prodyšností hodnotou 5000 g/m2/24h a musím říci, že při sněžení jsem opravdu neměl problém a vesta plnila svůj účel.

Závěr
Pokud bych mohl porovnat, tak v současné době na mě vzhledově působí lepším dojmem vesta od značky Kilpi, která je vybavena chráničem a kterou již také mám nějakou dobu a zde se neprojevují problémy jako u této vesty. To znamená, že zipy chodí jak mají a problém s reflexními prvky také nejsou. Závěrem bych chtěl říci, že v současné době je vesta k dispozici pouze zde na eshopu a již se nějakou dobu nevyrábí.

+ plusy

  • Díky nápisům SNOW vesta je velice vzhledná
  • Příjemná na nošení
  • Mikrofleece proti poškrábání brady

- mínusy

  • Zipy nefunkční
  • Reflexní potisk se již oloupal
  • Nápisy SNOW vypadají špinavě

Diskuze: ENVY ZED IV. BLK

K recenzi nebyly dosud napsány žádné komentáře.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy