Domů Recenze Brýle Lyžařské/snb brýle Uvex Uvex Downhill 2000 S V

Recenze Uvex Uvex Downhill 2000 S V (28.12.2022)

Recenze Uvex Uvex Downhill 2000 S V (Lyžařské/snb brýle Brýle) na lyžařském a skialpovém webu SNOW.cz.

Brýle - Lyžařské/snb brýle | Počet recenzí: 0 | Značka: Uvex
Vložil: eva | Ročník: - | Doba užívání: týden
+
vložit další recenzi k tomuto produktu (po přihlášení)

Tyto unisex lyžařské brýle jsou ideální pro ženy, nebo na menší obličej. Dvojitý sférický zorník je vybaven technologií Supravision®, což dle výrobce snižuje mlžení brýlí oproti jiným modelům. Hlavní vychytávkou je ale samozabarvovací technologie Variomatic, nahrazuje rozmezí S1 - S3. Reakce na světlo se změní za 25 vteřin. Výrobce dále uvádí - Decentred Lens Technology (věrnost obrazu i u extrémně zakřivených zorníků) a OTG (s možností nošení brýlí). Pásek je vybaven protiskluzovou silikonovou úpravou.

Zkušenosti s užíváním produktu

Koupě těchto brýlí byla akutní a neplánovaná, neboť při podzimním lyžování v Rakousku došlo ke ztrátě mých původních. Městečko, ve kterém byl jeden malý sportovní obchod, nebylo na výběr a jediné vhodné brýle tam měli tyto. Představa, že bych druhý den nemohla lyžovat, byla děsivější, než útrata 150 euro za nové. Jak se následně ukázalo, staré brýle našly a koupě byla zbytečná, nicméně nakonec nelituji.

Za dobu užívání se prostřídalo slunečné i zatažené počasí, zorník reaguje dobře a na viditelnost skrze brýle si nemůžu stěžovat. Ačkoliv brýle vypadají menší, zorný úhel je dostačující. Na brýlích mám nejraději oranžové nebo žluté sklo S1 v každých světelných podmínkách, takže jsem měla trochu strach z tmavých skel při slunci, ale nakonec se ukázalo, že mi vyhovují. Při setmění se barva změní v čirou, neutrální, trochu do růžova.

Vložení dioptrických brýlí vypadá, že možné je, ale spíš menších zorníků.

+ plusy

  • Lehké, hezké, elegantní
  • Variomatic technologie

- mínusy

  • zatím žádné, snad jen cena

Diskuze: Uvex Uvex Downhill 2000 S V

K recenzi nebyly dosud napsány žádné komentáře.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy