Laceto Shift OTG - recenze (mini test) z 29.08.2023 - Recenze Laceto Shift OTG - SNOW.cz

Recenze Laceto Shift OTG (29.08.2023)

Recenze Laceto Shift OTG (Lyžařské/snb brýle Brýle) na lyžařském a skialpovém webu SNOW.cz.

Brýle - Lyžařské/snb brýle | Počet recenzí: 0 | Značka: Laceto
Vložil: Světlana | Ročník: 2022 | Doba užívání: ½ roku
+
vložit další recenzi k tomuto produktu (po přihlášení)

Lyžařské brýle Laceto SHIFT poskytnou veškerý komfort, který je potřeba při jízdě na snowboardu nebo lyžích.

Díky univerzálnímu rámu sedí brýle na každé helmě a systém Super Anti – Fog a Flow Tech Venting zaručí perfektně jasný výhled.

Lyžařské brýle SHIFT odráží většinu ostrého světla, což se parádně hodí při ježdění ve vysokohorských oblastech, ale i na obyčejné rekreační ježdění.

Pomyslná tečka celého komfortu brýlí je umocněna hebkou fleecovou svrchní vrstvou, která nevytváří oděrky ani nepříjemné otlačení kůže.

Brýle SHIFT mají navíc OTG úpravu – jsou přizpůsobené pro jejich nasazení na dioptrické brýle.

Mezi hlavní přednosti těchto brýlí patří užitečný systém výměny skel. Skla jsou k rámu připevněna pomocí magnetů a pojistky a lze je snadno vyměnit. Součástí balení je náhradní oranžové sklo s kategorií filtru S1. Toto sklo je vhodné k lyžování za snížených světelných podmínek.

Brýle jsou dodávány s látkovým obalem z mikrovlákna, který lze použít i k čištění samotných zorníků.

Systém Flow Tech Venting pomáhá redukovat zamlžování skel pomocí větracích otvorů v rámu. Optimalizuje proudění vzduchu uvnitř brýlí, díky čemuž získává jezdec skvělé vidění během své jízdy. Super Anti – Fog je speciální ochranná vrstva, která spolu se systém Flow Tech Venting zabraňuje mlžení skel. Triple Layer Face Foam je třívrstvá pěna, která svými vlastnostmi skvěle izoluje a přináší do jízdy nový komfort spolu se systémy proti zamlžování vytváří krásný nezkreslený pohled, který stojí za to vyzkoušet

Zkušenosti s užíváním produktu

Brýle jsem používala během sezony 2022-2023, dohromady cca 35 dní. Jsou velmi pohodlné, nikde netlačí. Sedí i pod starším typem helmy. Jsou výborně odvětrány a nikdy se nemlží. Brýle jsou za rozumnou cenu - 1500,-- Kč a v ceně jsou i dvě podle mého názoru nejpoužívanější skla, zrcadlové sluneční a oranžové do zhoršených světelných podmínek. Výměna skel probíhá velmi jednoduše a rychle pomocí příchytných magnetů, takže se při výměně neušpiní. Skla jsou méně odolná proti poškrábání. Jednou mi je vítr shodil ze stolu na betonovou podlahu a oranžové sklo se zvenčí poškrábalo, jde však pouze o kosmetickou vadu, při nasazení není poškrábání vidět a tudíž nepřekáží ve výhledu. Mé dioptrické brýle se pod ně perfektně vejdou, nikde nic nepřekáží. Všem, kdo musí při jízdě nosit dioptrické brýle, je vřele doporučuji.

+ plusy

  • cena
  • pohodlí
  • dvě snadno výměnná skla
  • úprava OTG
  • nemlží se

- mínusy

  • chybí silikonový pásek, aby neklouzaly po helmě
  • méně odolná skla proti poškrábání

Diskuze: Laceto Shift OTG

K recenzi nebyly dosud napsány žádné komentáře.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy

Lusti FIS RACE GS

Cena: 18000 Kč

Lusti LP 72

Cena: 10000 Kč

Lusti LP 68 + deska + vázání

Cena: 10000 Kč

lyžáky nové ROXA RFIT HIKE W 85 265

Cena: 5000 Kč

Helma POC Skull X vel. M 55-56cm

Cena: 1500 Kč