Karpacz - Relax - aktuální report z 20.02.2018 - SNOW.cz

Karpacz - Relax aktuální report z 20.02.2018

  průměrné hodnocení:

Polsko Polsko - Karkonosze

 • autor: mikels
 • hodnocení:
 • návštěva od: 20.02.2018 do: 20.02.2018
reagovat na report

Celkový dojem z návštěvy střediska

Relax Ski Lift - takhle honosně se jmenuje ski areál o jedné sjezdovce, jednom vleku a jednom pojizdnému pásu. Plus dávám za investice a olympijský park.
Zde je možnost se ubytovat v nejbližším aquaparku, a to za cenu 380 Kč včetně snídaně. Toto jsme nevyužili, ale komplex bazénu ano. V ceně je jak sauna, tak vířivky různé teploty, několik tobogánu a bazénů, včetně jednoho, kde každou hodinu můžete očekávat vlnobití. Z tobogánů doporučuji červený, velice rychlý. :D
Tak a zpět k areálu. Koupili jsme si 1hodinový skipas a bohatě to stačilo. Dětem se zde líbilo a i nám dospělým zase přišel vhod olympijský park. :D V tomto městečku je více skiareálů, tak zbývá to zde pořádně prozkoumat. :D

Nejsilnější zážitky a zkušenosti z návštěvy střediska

Sjezdovky:

Zde je k dispozici jedna sjezdovka velmi mírného sklonu, určena pro opravdové začátečníky. Kdo neovládá pomu, může využít pojízdný pás. Cena skipasu je za 1 hodinu 30 Zl. A opravdu na ty začátky to stačí.

Sněhové podmínky:

Sněhové podmínky ideální s výškou sněhu okolo 20 cm. Ani množstvím lidí se zde netvořily muldy a neobjevila se jediná plotna.

Komfort – lanovky, vleky a zázemí:

Skiareál se skládá z jednoho vleku poma a jednoho pojizdného pásu. Najdete i školičku, kdy za instruktora zaplatíte 150 Zl za 2 hodiny. Ve spodní části sjezdovky je sportovní olympijský park, kde je možnost si vyzkoušet lední hokej, popř. sledovat olympiádu na lED panelu. Najdete zde mnoho restaurací a v horní části je i dětské hřiště. Kladně hodnotím investice do zasněžování, kdy i na tak malém svahu již byl instalován kontejner Snow Factory, který známe např. z Monínce.

Zalidněnost:

malá střední vysoká

Na vlek se stála sice fronta, ale bylo to tak max. do 2 minut, sjezdovka se nezdála být přeplněná. Jen polští lyžaři, to je tak trošku kapitola sama pro sebe.

Občerstvení a aprés-ski:

V restauraci nebo spíše v bufetu na sjezdovce pořídíte pivo nebo pizzu za jednotnou cenu 7 Zl. Navštívit je možno i v horní části restauraci a nebo se občerstvit v olympijském parku.

Doprava do střediska a parkování:

Cesta je jednoduchá z Hradce Králové přes Jaroměř a Horní Maršov, dále pokračovat Malá Úpa přes městečko Kowary, kde doporučuji navštívit miniatury a následně do městečka Karpacz. Když jsme přijeli, tak zde byla nehoda a objíždka vedena přes uličky, tak max. pro jednou auto. Jak jsme se dostali na kruhový objezd, tak zde doleva. Po 200 metrech se po levé straně objeví aquapark a po dalších 100 metrech jsou již první parkoviště, která jsou placená s cenou 10 Zl den. Pokud navštívíte aquapark, tak zde je parkovné zdarma.

+ plusy

 • Idealní svah pro děti
 • Snow Factory
 • Počasí
 • V blízkosti aquapark
 • Cena aquapqrku 2 dospělí, 2 děti 80 Zl

- mínusy

 • Ceny
 • Placené parkoviště
 • Množství lidí

Diskuze: Karpacz - Relax

K reportu střediska nebyly dosud napsány žádné komentáře.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Kaprun - Kitzsteinhorn

Kaprun - Kitzsteinhorn

Kaprun - Kitzsteinhorn

Kaprun - Kitzsteinhorn

Kaprun - Kitzsteinhorn

Kaprun - Kitzsteinhorn

SNOW tipy

Výška sněhu 0 cm
Otevřené lanovky a vleky 0 z 21
Otevřené sjezdovky 0 z 61 km