Strážné - aktuální report z 07.03.2019 - SNOW.CZ

Strážné | aktuální report z 07.03.2019

Strážné - recenze z osobní návštěvy střediska (aktuální podmínky, doporučení a zkušenosti)

Všechny reporty najdete i ve svém mobilu - stáhněte si aplikaci SNOW reporter!

Česko Česko - Krkonoše

průměrné hodnocení Strážné:
autor: Joho
hodnocení:
návštěva od: 07.03.2019 do: 07.03.2019
reagovat na report

Celkový dojem z návštěvy střediska

Ve Strážném bylo už od rána teplota nad nulou. Kvalita sněhu tomu odpovídala. Měkký a mokrý sníh moc dlouho upravený nevydržel. Dopoledne se už tvořily boule. Jedinou výhodou bylo, že bylo málo lidí a nikde se nečekaly fronty. Na kotvě nás jezdilo asi 30. Odpoledne bylo 13 stupňů Celsia a sníh odtékal před očima.

Nejsilnější zážitky a zkušenosti z návštěvy střediska

Sněhové podmínky:

Teploty nad nulou, tak sníh ubývá docela rychle. Mimo sjezdovky už jsou na loukách místa s trávou. Na sjezdovce je cca 30 cm sněhu. Tam, kde se dojíždí nebo kde se mění terén, je už vidět hlína a musí se tomu vyhýbat.

Komfort – lanovky, vleky a zázemí:

Kotva i poma na červené sjezdovce jezdí bez přestávky, i když nejsou lidi. Na modré sjezdovce mají po ránu pomy práci s dětmi, ale odpoledne už také jezdí pro jednotlivce.

Zalidněnost:

malá střední vysoká

Občerstvení a aprés-ski:

Stánek s pizzou, restaurace i bufet na sjezdovce mají stále otevřeno. Na oběd se tu zastavují rodiny s dětmi. Ceny jsou přijatelné.

Doprava do střediska a parkování:

Silnice jsou suché a krásně se dá dojet až na centrální parkoviště. Bohužel jinde než na tomto parkovišti se ve Strážném nedá parkovat.

+ plusy

  • Málo lidí

- mínusy

  • Teploty nad nulou
  • Kvalita sněhu
  • Rozbité sjezdovky
zpět na přehled všech reportů reagovat na report

Níže naleznete další reporty ze střediska

06.03.2019  | Strážné

autor: Joho
hodnocení:
V noci na středu sněžilo, tak ráno na sjezdovce leželo 5 cm nového sněhu. Ráno byla docela hustá mlha a bylo vidět tak na 30 m. Jelikož mrzlo a bylo trochu nového přírodního sněhu, tak ranní lyžování stálo za to. Lidí zase málo, tak se jezdilo nahoru a dolů. Během dopoledne se mlha zvedla a vykouklo i sluníčko. Odpoledne se už teplota dostala nad nulu a svítilo sluníčko, tak sníh začal tát. Dojezd na Kotvě začal být měkký s nahrnutým sněhem, sjezdovky změkly a zpomalily. Místy už je hlína. Na pomě jezdí spíše děti a na Kotvě na druhé straně přes silnici zase spíše dospělý a děti, které už to umí. Na oběd jsme si zašli na pizzu, která se prodává přímo na sjezdovce. Na výběr mají 8 druhů, u nás vyhrála šunková a havaj. Parkovat se dá na centrálním parkovišti, které je placené.

05.03.2019  | Strážné

autor: Joho
hodnocení:

Další den ve Strážném. Přes noc mrzlo, takže ráno nás čekal na sjezdovce zmrzlý manžestr. Lidí po ránu ve středisku moc nebylo, tak se dalo jezdit. Dopoledne se děti chtěly učit na snowboardu, tak jsme využili místní půjčovnu. Pro výuku na prkně jsme si zvolili mírnou modrou sjezdovku na Kolonce. Sj...

zobrazit celý report

04.03.2019  | Strážné

autor: Joho
hodnocení:

Po několika letech jsem opět zavítal do menšího krkonošského střediska Strážné. Skipas jsem zakoupil na Kolonce a s dětmi jsem udělal pár jízd na zahřátí. Po nočním dešti byl sníh mokrý a těžký. Jelikož se jedná o modrou sjezdovku, tak těch pár jízd stačilo. Sníh byl pomalý a půl kopce se jezdí pomo...

zobrazit celý report

01. - 31.01.2015  | Strážné

autor: Martina
hodnocení:
Velmi krásné prostředí a lyžování zvláště pro rodiny s dětmi. Nachází se zde také perfektní školička pro malé lyžaře, kde děti učí zkušení instruktoři. Velmi osobní přístup k dětem a také super sjezdovka pro ty pokročilejší.

20. - 22.02.2015  | Strážné

autor: slausek
hodnocení:

Strážné opět nezklamalo, perfektní počasí a příjemné ceny. Přes den azuro a krasný výhled na podhůří Krkonoš, večer pak super večerko na vleku Kotva. Ideální pro rodiny s dětmi, večerní lyžování na vleku Kotva pak potěší i dobré lyžaře.

zobrazit celý report

Lyžařské zájezdy

Hotel Girasole 2000
Orientační cena za noc vč. polopenze 1 298 Kč/os.
Hotel Post
Orientační cena za noc vč. snídaně a skipasu 3 358 Kč/os.
Hotel Rehbock
Orientační cena za noc vč. polopenze a skipasu 2 506 Kč/os.