Hrubá Voda - aktuální report z 23.02.2014 - SNOW.CZ

Hrubá Voda | aktuální report z 23.02.2014

Hrubá Voda - recenze z osobní návštěvy střediska (aktuální podmínky, doporučení a zkušenosti)

Všechny reporty najdete i ve svém mobilu - stáhněte si aplikaci SNOW reporter!

Česko Česko - Oderské vrchy

průměrné hodnocení Hrubá Voda:
autor: Anavi
hodnocení:
návštěva od: 23.02.2014 do: 23.02.2014
reagovat na report

Celkový dojem z návštěvy střediska

Pohodové rodinné středisko na úrovni, zejména pro rodinné lyžování.
Vzhledem ke krásnému slunečnému počasí a mírně zmrzlé sjezdovce, která vydržela na pohodové ježdění minimálně do 14 h, jsme byli maximálně spokojeni.
Bobová dráha fungující celoročně je zpestřením pobytu v tomto středisku.

Nejsilnější zážitky a zkušenosti z návštěvy střediska

Sjezdovky:

Areál je velice pěkně vybudovaný. Parkoviště, lanovka, bobová dráha, sociální zařízení, dětský skipark s pojízdným pásem - vše na jednom místě kousek od sebe. Sociální zařízení naprosto luxusní a odpočinková místnost s výhledem na sjezdovku a s krbem nemá chybu.

Sněhové podmínky:

Tahle zima je poněkud zvláštní se sněhovými přírodními podmínkami, ale v Hrubé Vodě vyřešili tuto situaci naprosto skvěle. Umělého sněhu dost, žádná vydřená ani zledovatělá místa. Jen od 9-10 h byla sjezdovka dost hrbatá, zřejmě ji po nočním dešti nešlo líp upravit. Ale během hodinky se povrch sjezdovky sjednotil a nemuseli jsme skákat přes hrby.

Komfort – lanovky, vleky a zázemí:

Naprosto komfortní se vším všudy. Pohodová upravená sjezdovka, příjemná čtyřsedačka, dvě pomy, místo pro dětskou školičku s pohyblivým pásem. Zázemí skvělé - nové a čisté WC s umývárnou, odpočinková místnost. A bobová dráha hned vedle sjezdovky pro zpestření.

Zalidněnost:

Byla neděle, krásně slunečno, návštěvnost poměrně velká, ale parkoviště dostatečné a netvořily se fronty na čtyřsedačce, ani sjezdovka nebyla přeplněná.

Občerstvení a aprés-ski:

Občerstvení by bylo asi jedinou výtkou, protože vlastně fungovalo jen přes pokladnu a nabízeli jen to naprosto nejnutnější. Ale to je asi způsobené budováním nově rozvíjejícího se střediska.

Doprava do střediska a parkování:

Do střediska jsme přijeli autem, cesta v pohodě a bez komplikací. Parkoviště dostatečné a blízko veškerého dění.

+ plusy

  • pohodové rodinné středisko na půldenní lyžování
  • veškeré služby na jednom místě
  • luxusní zázemí - WC a odpočinková místnost
  • dětský skipark oddělený od hlavní sjezdovky s pohyblivým pásem a pomou

- mínusy

  • zatím nedostatečné občerstvení
  • chybí rodinná permanentka
zpět na přehled všech reportů reagovat na report

Níže naleznete další reporty ze střediska

16.12.2017  | Hrubá Voda

autor: dvdlbnc
hodnocení:
Na Hrubou Vodu jsme se vydali po kratším uvažování, zdali jet na Dolní Moravu se skipasem za stovku anebo se vykašlat na ty davy a první letošní lyžovačku zahájit, jako již tradičně, na Hrubce. Odskočili jsme si na dvě hodiny a mrskali to nahoru dolů, nahoru dolů. V provozu byla pouze čtyřsedačka. Sjezdovka byla OK. Letos prodloužená část sjezdovky ještě nejela, protože je dostupná pouze pomou. Pista byla nahoře tvrdší, dole trochu měkčí. Čekání žádné, za dvě hodiny jsme to sjeli asi 26x. Spokojeni. Restaurace mohla mít větší výběr. Hamburger, grilovaný Hermelín v alobalu, hranolky a kuřecí vývar bylo trochu hubené menu, ale vzhledem k tomu, kolik tam bylo lidí, se to dá pochopit. Každopádně restaurace je příjemná, hořící krb dělá příjemno atmošku! Zázemí perfektní. Dámy za pultem velmi příjemné. Pro Olomoučáky dobrá volba. Byli jsme určitě spokojenější na tamní krátké sjezdovce se čtyrsedačkou, než kdybychom se trápili na DM se skipasem za stovku.

04.12.2016  | Hrubá Voda

autor: rradek
hodnocení:

Jelikož je provoz středisek v Jeseníkách teprve v začátcích, rozhodl jsem se poprvé během zimní sezony navštívit jeden z nejnovějších areálů u nás, a to Hrubou Vodu. Tento areál je hlavní konkurent sousedního areálu Hlubočky.

zobrazit celý report

21.12.2014  | Hrubá Voda

autor: pawel23
hodnocení:
Lyžování dnes za moc nestojí, sjezdovka měkká, povrch je spíše krupice, ale snaha provozovatelů vyjít lyžařům vstříc je enormní a za to dávám palec nahoru!

31.01.2014  | Hrubá Voda

autor: jaroslav69
hodnocení:

Malé lyžařské středisko pro dopolední či odpolední relax na lyžích a bobové dráze. Středisko vhodné pro rodinné lyžování a výuku dětí. Možnost využití bobové dráhy - v časových jízdenkách 4 hod. jsou jízdy v ceně.

zobrazit celý report

Lyžařské zájezdy

Residence Terrasses de Veret
Orientační cena za noc vč. skipasu a dopravy 2 018 Kč/os.
Apartmánový komplex Schönblick
Orientační cena za noc 535 Kč/os.
Park Hotel & Club Diamant
Orientační cena za noc vč. polopenze a skipasu 3 740 Kč/os.