FWT 2020: Andorra - kompletní záznam - video - SNOW.CZ
Domů Video Freeski FWT 2020: Andorra - kompletní záznam

FWT 2020: Andorra - kompletní záznam

+
Vložit nové video (po přihlášení)
Freeski 03.03.2020 | přidal  Lukáš Vavrda - SNOW | 1050 zobrazení | 0 komentářů

Třetí závod freeridové World Tour v Andoře, v oblasti Ordino-Arcalís se měl konat už o víkendu, těsně před začátkem prvních jízd ale organizátoři oznámili odklad závodu kvůli sněhovým podmínkám - na vybraném kopci proti očekávání jen málo sněžilo a převážná část povrchu byla tvořena ledovými plotnami a krustou, což organizátoři vyhodnotili jako zbytečně nebezpečné a rozhodli se závod přesunout. Nakonec se závodilo 3.3. v dopoledních hodinách, na kopci bylo výrazně víc sněhu než o víkendu - závod bohužel v pozdějších hodinách komplikovala zhoršená viditelnost a sněžení.

I přesto je na záznamu možno vidět několik skvělých jízd, z nichž některé opět posunuly hranice této hory i samotné FWT - například úvodní Freelandův Switch Misty 5, doplněný ve střední pasáži ještě o Duffy Jump naznačuje, kam se posledních několik sezón ubírá hlavně kategorie Men Ski. Víc bodů než Freeland získal jen Leo Slemett, zatímco favorizovaná jména jako Craig Murray, Yu Sasaki nebo Drew Tabke se nedostali do první desítky.

Ženskou lyžařskou kategorii ovládla s perfektním Backflipem a plynulou jízdou Hedvig Wessel, mezi snowboardistkami zabodovala nejlépe Michaela Davis. Snowboardisté si musí počkat, jejich závody byly zrušeny kvůli vydatnému sněžení, byla významně snížená viditelnost.

0% (0 hlasů)
Přiřazené štítky: freeride, freestyle

Diskuze: FWT 2020: Andorra - kompletní záznam

K videu nebyly dosud napsány žádné komentáře.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy