Boardsports Community se setká v halách A1 až A3 v rámci  board_ispo. Mezi více než dvěma sty značek jsou mj. 686 Entreprises, APO Snowboards, Atomic, Below Zero, Burton, Dainese, DC Shoes, Electric, Forum, Flow, F2, Head, K2, Nidecker, NFA, Nikita, Nitro, Nixon, Option, Ogio, Planet Earth, Quiksilver, Ride Snowboards, Rome Snowboards, Roxy, Salomon, Santa Cruz, Sessions, Special Blend, Vans, Volcom. Snowboardový hardware se koncentruje v hale A1, výrobci Outerwear & Apparel zase v hale A2, v hale A3 se prezentují Boardsport Brands napříč výrobními segmenty.

Tradičně silnou účastí se v zimě prezentuje ski_ispo. V halách B2, B3 a B4 předvedou nové výrobky a technické novinky Atomic, Blizzard, Boeri, Briko, Carrera, Dalbello, Dolomite, Dynamic, Dynastar, Elan, Fischer, Head, Kästle, Karhu, K2, Leki, Madshus, Marker, Montana, Nordica, Reichmann + Sohn, Roces, Rossignol, Salomon, Stöckli, Sympatex, Tecnica, Thermic, Uvex, Völkl, Wilson a Wintersteiger.

Také outdoor ispo v halách B4 až B6 se nedá přehlédnout. Haly outdoor ispo budou mezi jinými plnit vystavovatelé jako: Aigle, Arc´teryx, Asolo, Berghaus, Buff, Canada Goose, Columbia, Crispi, Deproc, Deuter, Edelrid, Eider, Emmevi, Exel, Fritschi, Garmont, Grivel, Jack Wolfskin, Kamik, Karrimor, Keela, Keen, Komperdell, Krimmer, Swix, Tatonka, Lafuma, Lowe Alpine, Ludwig Maul, Mammut, Marmot, Meindl, Merell, Millet, Mountain Hardwear/Montrail, Nike ACG, Northland, Ortovox, Peak Performance, Petzl, Polartec, Primaloft, Raichle, Regatta, Salewa, Schöffel, The North Face, Timberland, Ternua, Teva, Toko, Trespass, Ulvang, Vaude, Vasque, Vibram a Wild Roses. Scandinavian Village v hale B6 uvede Dale of Norway, Halti, Helsport, Hestra, Hilleberg, Icebug, Klättermusen, Reima, Seger, Silva, Viking a mnoho jiných.

ispo winter 2006

board_ispo, ispo zima 2006

Lyžařské a outdoorové sportovní odvětví jde na ispo zima nahoru, pořadatelé proto dali firmám k dispozici dalších 10.000 m2 v hale C4. Vedle dalších výrobců outdoorového a lyžařského vybavení zde naleznete vystavovatele sdružené v projektech Greenhouse, Skilift a WarmUp pro mladé začínající značky. Pomocí těchto platforem dává veletrh ispo těmto inovativním, ale doposud neznámým značkám šanci se prezentovat před mezinárodním odborným publikem. Mezinárodní společné účasti jsou k vidění v hale C1 a C2. V hale A2 sdružuje ispo zima 2007 poprvé všechna fóra pro inovace dohromady. Vítězové Outdoor Awards, Runner´s World ispo Awards a European Ski Awards, nově vypsané European Boardsports Awards, ispo BrandNew Awards a NewBiz zde prezentují na společné platformě mezinárodního odborného obchodu svoje vítězné produkty. Inovační fórum doplňuje perspektivní projekt  „Wearable Technologies“. Napříč odvětvími prostupující platforma pro postupující integraci výdobytků High-Tech do sportovních produktů – od batohů se solárními články přes funkční bundy anebo rukavice s integrovaným MP3 přehrávačem po Playstation Portable – měla premiéru na minulém ročníku ispo léto a setkala se s velkým zájmem návštěvnického publika.

Na své si přijdou i fanoušci fitness. Tak jako v uplynulých letech bude i tento ročník ispo zima doprovázen různými diskuzními fóry, na kterých se zástupci průmyslu a obchodu v rozhovorech nad momentálními tématy branže setkají s atlety a žurnalisty. „Snow Ice & Rock Summit“ v hale C4 poprvé sdružuje všechna témata kolem lyžování, backcountry a outdoor, na „board_ispo snow“ sumitu v hale A2 stojí v popředí spolupráce s odborným obchodem a nakonec VOLVO SportsDesign fórum v ICM se den před zahájením veletrhu zaobírá tématem  „Personal Design“.

Jako již každý rok, nabízí na veletrh zastoupení pořadatele pro ČR a SR, společnost EXPO – Consult + Service, výrazně zlevněné předprodejní vstupenky. Tyto je možno objednávat na www.expocs.cz anebo www.ispo.com

"":[http://www.ispo.com]

Ceny:

V předprodeji: jednodenní 540,- Kč, dvoudenní 825,- Kč, permanentka 1110,- Kč

Na místě: jednodenní EUR 29, dvoudenní EUR 39, permanentka EUR 49

Více informací na www.ispo.com, www.expocs.cz , tel. +420 545 176 158, fax +420 545 176 159, info@expocs.cz