Pozvánky a akce - články - SNOW.cz

„Stáhla jsem si apku Pomáhej pohybem…“, říká cestovatelka s dcerou na vozíku Lída Harcubová „a podpořím projekt Disway Trails!“

Chůzí, během, chozením s hůlkama, jízdou na kole, na invalidním vozíku či handbiku, na koni, cvičením, prostě pohybem, se sbírají body. Ty pak ČEZ promění na peníze na projekt pomoci, který si v seznamu vybere každý sám.

Atomic Backland Tour 2024: vyhrajte účast na unikátní akci

Setkání a společná túra všech, kdo u značky Atomic našli nebo hledají vybavení, vhodné pro pohyb v zimních horách, mimo sjezdovky. První ročník byl zalitý sluncem, druhý zase zavátý čerstvým sněhem – jaká asi bude Atomic Backland Tour 2024?

Novinky dámské sportovní značky Johaug poprvé v Praze

Pozvánka na slavnostní prezentaci prémiové značky, které se osobně zúčastní její zakladatelka, olympijská vítězka Therese Johaug.

Pozvánka: Závod horských kol MTB Jizerský sprint 2.9.2023

Máte rádi horská kola, ale nikdy jste si netroufali závodit? Nebo naopak rádi přijímáte výzvy? Pro amatéry i pokročilé je na první sobotu v září v Horním Polubném v Kořenově připraven již šestý ročník závodu horských kol!

Závodníci z celého světa se opět připravují na závody Světového poháru FIS Masters Cup v Peci pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou i letos bude hostit další ročník Světového poháru ve sjezdovém lyžování kategorie Masters. Závodní víkend letos připadá na 11. až 12. března, kdy první den bude věnován slalomu a následující pak obřímu slalomu. Soutěžit se bude na tratích sjezdovky Javor místního SkiResort ČERNÁ HORA – PEC, jednoho z nejlepších lyžařských areálů v Č...

Snow Leopard Day: zanech stopu na Dolní Moravě

Chcete strávit víkend ve skialpovém duchu a zároveň udělat něco pro dobrou věc? Pojďte s Dynafitem 4. března na Dolní Moravu už tradičně sbírat výškové metry ve prospěch sněžných leopardů! Každý krok se počítá!

Největší setkání skialpinistů v Čechách

Letitá tradice závodu Noc tuleních pásů se loni rozšířila na čtyřdenní skialpinistický svátek plný setkávání a workshopů na témata, která se skialpu týkají. Kromě účasti (ať jako závodník, nebo fanoušek) na závodu se tak můžete potkat a v jejich odbornosti proškolit s předními českými odborníky na různá témata – od počasí přes lavinovou prevenci a ...

V Praze proběhne o víkendu na sídlišti Černý Most unikátní SNB a Freeski contest

V sobotu 10. 12. 2022 proběhne na sídlišti Černý most (Kopec pod Plechárnou - Bryksova 1002, Praha 14) Snowboard & Freeski JIB contest - soutěž ve freeski snb bude probíhat od 14:00, doprovodný program s hudební produkcí poběží až do večera. Na místě k tomuto účelu vyroste speciální snowarena.

Pozvánka: Lyžařská příprava na suchu s Ivanem Balekem 13. 8. 2022

0

Lyžařský nadšenec a autor seriálů o vhodném cvičení pro lyžaře pořádá pro zájemce letní lyžařskou přípravu na suchu v Kysuckém Novém Mestě na Slovensku.

Ach, ten kříž!

Stává se vám, že vám náhle vystřelí prudká bolest z kříže a zarazí vás v pohybu? Nebo vás v bederní části zad pobolívá týdny, nevýrazně, ale neustále se tak záda hlásí, že není všechno v pořádku a volají po změně?

Do lázní. A na lyže. Falkensteiner Spa Resort Mariánské Lázně

Lyžaři jezdí na lyže, a když se k tomu namane i nějaký termální bazének, sauna nebo vířivka, je to příjemný bonus. Pokud ale máte rádi vodu a skutečný relax, můžete to otočit – jet do opravdových lázní a k tomu si občas zajít třeba na lyže. Jedeme směr Mariánské Lázně.

Na co se během letošní lyžařské sezóny připravit?

Lyžaři a snowboardisté se po uzavření většiny lyžařských areálů během sezóny 2020/2021 těší na to, že konečně vyrazí na tuzemské i zahraniční svahy. Čeká je ale mnoho novinek, na které v minulých letech nebyli zvyklí.

Proč a kdy uzavřít životní pojištění: Víte, jak začít?

Životní pojištění vám zajistí finanční jistotu v případě výpadku příjmu z důvodu úmrtí či pracovní neschopnosti. Kdy a za jakých podmínek je uzavření životního pojištění vhodné? A jaké druhy pojištění vůbec máme? Pojďte se s námi začít do průvodce, ve kterém vám také poradíme, jak si vybrat to nejvýhodnější pojištění na trhu.

3 způsoby, jak si užít dovolenou i jindy než v létě

Koncem léta se loučíme nejen s teplým počasím, ale často také s obdobím dovolených. Přitom cestovat mimo sezónu je mnohdy lepší. Nemluvě o tom, kolik volných dnů nám všem obvykle ke konci roku zbývá. Co tedy podniknout a kam se vydat, když chcete zažít něco bezva i po prázdninovém období?

Nejvýhodnější startovné na ČEZ Jizerskou 50 končí 30. září

Už máte své startovní číslo na ČEZ Jizerskou 50, která se uskuteční ve dnech 11.–13. února 2022? Že ještě ne? A není to škoda? My už se vidíme v zasněžených Jizerských horách a těšíme se, že se po roční pauze zase postavíme společně na start závodu v Bedřichově.

K2: The Impossible Descent – prvosjezd K2 na Snow film festu

V letošním roce po covidové pauze opět zamíří do více než 100 českých a slovenských měst SNOW FILM FEST, putovní festival filmu s zimní cestovatelskou a sportovní tématikou. Ve výběru šesti filmů tento rok nechybí lahůdka K2: The Impossible Descent, který budou mít diváci poprvé možnost vidět s českými titulky.

Změna termínu: Král bílé stopy opět ve filmu. Vyhlášen bude v sobotu 11. září

V sobotu bude korunován Král bílé stopy 2021. Tradiční anketa Svazu lyžařů ČR o nejlepšího lyžaře či snowboardistu sezony bude vyhlášena opět formou filmu, ve kterém se nejlepší závodníci představí ve velmi netradičních rolích. Z důvodu mimořádné změny ve vysílání ČT Sport se termín premiéry přesouvá z původně plánovaného úterý 7. 9. na sobotu 11. ...

MS v travním lyžování: 14násobný mistr světa Jan Němec - sám sobě největším soupeřem

Už za tři týdny se světová lyžařská elita sejde ve vesničce u Zlína, kde se uskuteční mistrovství světa v travním lyžování. Na startovní listině nebude chybět jméno jednoho z nejlepších lyžařů historie, který před pěti lety ukončil aktivní kariéru. Čtrnáctinásobný mistr světa Jan Němec se po pěti letech chystá na svůj reprezentační restart.

MS v travním lyžování: Martin Barták vyhlíží vrchol sezony ve Štítné

Už jen čtyři týdny zbývají do startu mistrovství světa a mistrovství světa juniorů v travním lyžování, které od 6. do 11. září hostí Štítná nad Vláří. Na zlínském svahu se představí hned 27 českých reprezentantů – jedním z nich bude i třináctinásobný juniorský mistr světa a držitel křišťálového glóbu za rok 2019 Martin Barták.

Komerční tipy