Konečně jsme se dočkali i my freeskieři a máme tady konečně noc, která bude patřit pouze nám. Na konci tohoto měsíce vypukne večírek zcela v režii všech milovníků dvou prkýnek. A na co, že se můžete těšit? Nejen na premiéry dvou českých filmů, ale také na premiéru dvou světových filmů, které v Praze zastaví v rámci downdays Movie Tour. O tom, že vše bude zakončeno masivní párty v režii Jagermeisteru snad ani nemusím připomínat.
Toto je Freeski Night!

Kdy:

pátek 29. října 2010

Co:

1 noc, 4 freeski filmy

Časový harmonogram:

18:30 - Multikino Ládví, Burešova 8, Praha, premiéra Motivation
20:00 - XT3, Rokycanova 29, Praha Žižkov, premiéra Separation, Bataflí Lakaflaj, Eye Trip a Jagermeister afterparty - Dj´s: Jorgos, Kakao Jr.

Vstup do kina: 100 Kč
Vstup na party: 50 Kč
Po zaplacení vstupu do kina vstup na párty ZDARMA!

Celý páteční program odstartuje o půl sedmé česká premiéra filmu Motivation v prostorách Multikina Ládví. Po skončení se všichni přesuneme na Žižkov do klubu XT3, kde od 20 hodin odstartuje další program, párty a premiéry filmů Separation, Bataflí Lakaflaj a Eye Trip. Za příchod na párty budeme ihned u vchodu odměněni Jagermeister welcome shotem od sličných Jager chicks. Pokud zrovna nebudeme upírat zraky na plátno, na ten nejlepší freesking, můžeme se těšit na hudbu z vinylů Dj´s Jorgos a Kakao Jr.

Filmy na Freeski Night:

Separation

Film z produkce Pepého Kalenského, zaměřený především na brázdění zahraničních snowparků. V halvních rolích Pepé Kalenský, Filip taraba, Robin Holub a Jirka Volák.

Bataflí Lakaflaj

Půlhodinový film z dílny Fullface Productions mapuje uplynulou sezonu předního českého freeskiera Robina Holuba. Při jednotlivých sessions se Robin potkává z celou řadou dalších českých i zahraničních stars freeski scény. A tak ve filmu dostává prostor více jak třicet jezdců.

Bataflí Lakaflaj: trailer from Fullface Productions on Vimeo.

Motivation

Rakouská partička Aestivation v čele s Nico Zackem přiveze opět do Prahy jejich nejnovější filmový počin. Aestivation crew během natáčení procestovala celý svět a během jedné ze zastávek zavítala také do Prahy, aby zde posbírali ty nejlepší záběry na streetový spotech našeho hlavního města.

Aestivation Entertainment presents Motivation from mo garhamm on Vimeo.

Eye Trip

S Motivationem přiveze do Prahy Nico Zacek další zahraniční film. Eye Trip je posledním počinem Level 1 productions, která se řadí mezi nejlepší produkci freeski filmů na světě. Určitě každý si vzpomene na snímky jako Refresh nebo Realtime a jejich nepopíratelnou kvalitu, ať už po stránce filmařské, tak samozřejmě i jezdecké. Těšit se tedy můžeme na ten nejlepší freesking v podaní riderů světového formátu!!!

Eye Trip - Level 1 Ski Movie from Kicker Films on Vimeo.

Thx: Swis-shop.cz, Hannah, K2, Dakine, Jagermeister, XT3
Mediální partner: FReeride.cz/ski