Letošní sněhové podmínky slibují zážitek z jízdy na Portáškách, jejichž lanovka leží 90 metrů od místa akce. Na třech parties vystoupí djs z BassBeast, Massive Elementz, drumandbass.cz, Rollingbass a hosté Katcha, Suki a mc R-vee (DNBCN/UK). Takže Velkou Úpu čeká víkend plný drum&bassu a ježdění.

Novým dějištěm akce Snow&bass je Hotel Úpa ve Velká Úpě v Krkonoších. Lyžařské středisko je vzdáleno od hotelu 90 metrů, parametry sjezdovky Portášky o délce 1454 metrů a převýšení 350 metrů nabízejí na české poměry velmi svižný požitek z jízdy. Portášky mají sedačkovou lanovku, v areálu jsou také vleky se sjezdovkou Hofer (905 m) a Modřín (530 m).
Velká Úpa leží těsně vedle známého lyžařského střediska Pec pod Sněžkou, kam je to pouhé 2 km. Z Pece, ze stanice Růžohorky, což je v polovině lanovky na Sněžku, lze sjet až na Portášky a sjezdovkou k chatě (web areálu http://www.skiport.cz ).

Snow&bass se koná ve dnech 20. až 22. ledna a pořádá ho již tradičně UFO BBM, tedy volné sdružení BassBeast, Badpoint a Massive Elementz. V klubových prostorách Hotelu Úpa vystoupí anglický mc R-vee, djs Rich (BassBeast), Gasr (Massive Elementz), Pyshtone (Massive Elementz), Basstien (BassBeast), Suki (Let it Roll, T2B), Katcha, Wash (T2B), Beast67 (drumandbass.cz), Sayuz (Rollingbass), Mr. Cocoman, Skiny (drumandbass.cz), Saym (Nameless) a hosté. V rámci akce proběhne Red Bull Music Academy (RBMA) info session. Zvuk zajišťuje Massive Elementz sound system 6,4kW, party room Hotelu Bohatýr vylepší světelné LED efekty a derby sestava, stroboskopy, zelený laser a dekorace. Drum’n’bass párty proběhnou ve čtvrtek, v pátek a v sobotu. Na čtvrteční akci je vstup zdarma, na páteční a sobotní party 100 Kč. Partnerem sobotní akce je Jägermeister, který přinese proma na baru a všem účastníkům party free welcome drink.

Snowboardový program je letos individuální, plánována je sobotní odpolední zastávka na sněhu, společná jízda a možná i SAB závody.
Podporu pro letošní ročník Snow&bassu poskytují Red Bull Music Academy (RBMA), Hydroponic shop a oděvní značka DNB LEAGUE (www.dnbleague.com ).

Ubytování v Hotelu Úpa si můžete objednat na www.snowandbass.com v datech 20.1.-22.1.2011, cena třídenního pobytu včetně večeří, vstupů na party a welcome drinků je 1500 Kč.

Informace o akci najdete na www.snowandbass.com případně na FaceBooku - http://www.facebook.com/…233702430632