SNOW 59 vychází ve čtvrtek 27. ledna 2011
124 stranProlistujte si celý časopis v elektronické podobě!


Ve SNOW 59 naleznete 10× SKIPAS ZDARMA do středisek:

Česko

Slovensko

Švýcarsko, Rakousko, Německo

Více na www.skipas-zdarma.cz
Pár tipů z obsahu:

The best SNOW photographers


Drama jménem Šárka

Jiráskovu starou pověst českou i Smetanovu symfonickou báseň známe dávno ze školy. Před našima lyžařskýma očima se ale odehrává jiný příběh se Šárkou v hlavní roli.
Nebuďte zamilovaní do oblouku

O úžasných pocitech při průjezdu obloukem po hraně si nemusíme nic vykládat. Tah, zrychlení, odstředivá síla – to jsou magické ingredience, jimiž se carving stal skoro náboženstvím.
Z pizzy do špaget

aneb APU nas učí další obloučky
Jak zastavit v pluhu, první pluhové obloučky a spoustu her a cviků už nás APU, opičák, který čtenáře provází v tomto seriálu, naučil. Dnes rodičům poradíme, jak mají jejich děti přejít „z pizzy do špaget, z lodičky na koleje“, neboli z pluhového do paralelního oblouku.
Korsika - lyžařská Atlantida

Co si představit, když se řekne Korsika? Pláže, krásné hory, drsnou korsickou krajinu a i tvrdou náturu místních Francouzů, kteří myslí více italsky než francouzsky. Věděli jste ovšem, že se na tomto ostrově dá i lyžovat?
Gletscher Duncan 3 019 m - od pivovaru k hospodě

TOP 10 francouzských horských chat


Šumavské magistrály s rozhledem

Geisskopf, kozí hlava, se výrazně zdvíhá na jižním okraji německé Šumavy do 1 097 m n. m. a dřevěná rozhledna činí z vrcholu velmi kvalitní rozhledový bod s panoramatem hlavního šumavského hřebene. Kotvové vleky a stařičká jednosedačková lanovka obhospodařují solidně vykácené lesní průseky sjezdovek, které na zdravě červeně strmých svazích působí jako přehledné magistrály.
Dvě alpské sjezdovky v Jeseníkách

Jeseníky stály po dlouhá léta zcela mimo proud investicí do českých lyžařských středisek. V posledních letech se situace obrátila – staví se nové lanovky i celé areály. Největší očekávání probudil lyžařský areál s 500m převýšením tratí v Koutech na Desnou, využívající svahy v blízkosti přečerpávací elektrárny Dlouhé Stráně – premiéra se odehrála v prosinci 2010.
Martinky - nielen pre rodinky

Salamandra resort - moderný športový relax


Skiwasser - prostě babiččina šťáva

Kaiserschmarrn - císařův trhanec

Norimberk - kdo je jeho ikonou
A mnoho dalšího najdete ve SNOW 59!


Předplatné časopisu s hodnotnými balíčky si můžete objednat ZDE.