Během první únorové soboty a neděle si každý návštěvník Pece pod Sněžkou bude moci zdarma půjčit parkové lyže a freeridové univerzálky – lyže, které jsou vhodné pro české kopce a podmínky a tedy pro české lyžaře.

K dispozici budou tyto značky:


Aktualizovaný seznam značek a další informace najdete na webu FREESKItest Open (http://www.snowtour.cz/test.aspx)

Zájemcům se budou věnovat instruktoři z Nové školy lyžování a Happy Hill Sochor. Pomohou s výukou či pilováním nejjednodušších triků nebo poopravit lyžařskou techniku.

Pro zkušenější freestylové lyžaře, kteří mohou FREESKITest Open využít jako způsob výběru nového vybavení, bude pádným důvodem pro návštěvu Pece K2 Freestylepark, který od loňska doznal dalších vylepšení. V prostoru test centra bude probíhat grilování a k dispozici bude bar.

Registrovaní účastníci mají program zdarma, 100 nejdříve zaregistrovaným poskytne hostitelské středisko Ski Pec slevu 30 % na jeden jednodenní skipas. Příchozí bez registrace zaplatí na místě registrační poplatek 50 Kč.

Kdy:

5. - 6. 2. 2011 10:00 – 16:00

Kde:

Pec pod Sněžkou, sjezdovka Javor

Co:

  • Testování freestylových a freeridových lyží

(2 doklady totožnosti + vaše lyže a 200 Kč jako záloha)

  • Škola triků pro začátečníky a škola lyžování
  • Bar, grilování, DJ

Program je pro registrované účastníky zdarma!

Přijďte si do Pece pod Sněžkou vyzkoušet lyžování trochu jinak.

FREESKI, Ski Pec, Ridentity, Nová škola lyžování, lyžařská škola Happy Hill, Freeride.cz/ski, Freeskiing.cz, Acrobat ParkVideo z loňnského testu

FREESKItest OPEN 2010 from VOPICE production on Vimeo.