Freeskiing je sport, který vznikl na konci 90. let a od té doby zažívá obrovský boom. Každým rokem se posouvají hranice o kus dál a rychlost jakou se zdokonalují freestylové triky je až neuvěřitelná. Jména jako Bobby Brown, Elias Ambuhel nebo Sammy Carlson, každým rokem dokazují, že tento sport patří na výsluní mezi akčními sporty.

KROM WARS je první ročník jedinečného závodu v centru města Kroměříže, kde se nachází místní koupaliště Bajda. Datum akce je naplánován těsně po skončení letních prázdnin na sobotu 3. 9. 2011. Pozvání přijalo 16 vybraných freeskierů z šesti evropských zemí. Své zastoupení zde bude mít mimo špičku českého freeskiingu také Rakousko, Maďarsko, Polsko, Slovensko nebo Slovinsko.

V blízkosti koupaliště vyroste rozjezdová konstrukce z lešení, jehož stavbu si vzala na svědomí firma PTÁČEK. Rampa bude mít na výšku cca 12 m a věříme, že budou k vidění skoky dlouhé až 20 m.

Sobotní odpoledne zpestří exhibice na snowboardu, breakdance skupiny 2BC, slackline nebo reprezentanti na trampolíně z Rožnova pod Radhoštěm.
O dobrou náladu se postará DJ Luxus a pivovar ZUBR zařídí, že prvních 300 lidí dostává ke vstupnému pivo zdarma.

Po skončení akce se zábava přesouvá do Discoclubu OSKOL, kde vypukne ve 20:00 Jagermeister afterpárty. Každý návštěvník dostane welcome drink od Jagera zdarma přímo u vstupu a pokud budete mít štěstí tak můžete v tombole vyhrát nějakou z hodnotných cen v celkové hodnotě 40.000 Kč.

Podrobnosti najdete na webových stránkách www.kromwars.cz

Doufáme, že si uděláte v sobotu 3. září čas a uvidíme se v Kroměříži na koupališti Bajda.

Tato jedinečná akce by se neobešla bez podpory partnerů, kterým tímto patří velké poděkování:
Česká Pojišťovna, ZUBR, Eastwander, Cyprian s.r.o, Vehicle, RedBull, restaurace Černý Orel, Svah Zlín, Město Kroměříž, youngprimitive, Dakine, Jeagermeister, SNB Zezula, LAW kart

Mediálními partnery akce jsou:
Rádio HEY, Týdeník Kroměřížska, Deník, IN ZLÍN, freeskiing.cz, freeskier.sk, vychytane.cz, skatekm.cz, SNOW magazín, Freeride.cz, Xstream.cz