Internetový magazín Sportuj.com je určen pro aktivní sportovce, kteří se pravidelně věnují nějakému sportu. Hlavním zaměřením webu je sport, trénink jednotlivých sportů, sportovní a zdravá výživa a celkově vše okolo zdravého životního stylu. Na webu najdete například rozsáhlý seriál o tréninku florbalu či fotbalu. V rubrice zdraví by vás mohl zaujmout článek o bolesti zad, ve kterém se dozvíte, jak se můžete zbavit nepříjemných bolestí zad.

V rubrice o výživě najdete spoustu článků věnujících se výživě. Najdete informace o sportovní i zdravé výživě. V rubrice hubnutí najdete také několik přípěvků věnujících se zdravému hubnutí (tedy hubnutí s trvalými výsledky). Hodně oblíbený je například článek dietní recepty, ve kterém najdete spoustu různých dietních receptů. Tyto recepty vám mohou zpestřit váš dosavadní jídelníček.

Pokud je vašim problémem oslabená imunita tak se můžete dozvědět co vám můžete pomoci v tom, aby se vaše imunita postupně zvýšila. Pomáhá hlavně zdravá strava, pohyb, otužování atd.

Web je pravidelně aktualizován a každý den jsou přidávané nové články. Na webu se také dozvíte informace o největších sportovních akcích. Jak v Česku, tak ve světě.