Především je vám ale k dispozici 80 párů nejnovějších modelů lyží od všech předních výrobců (Atomic, Dynastar, Elan, Rossignol, Volant, Völkl...) a v šesti kategoriích (lyže pro obří a krátký slalom, sportovní lyže, rekreační lyže, dámské lyže a lyže na freeride). V průběhu tří testovacích dní si je můžete libovolně měnit a zjistit tak, které vám přijdou nejvíc k chuti, v čemž vám budou k ruce vyškolení odborníci, kteří poradí s výběrem a navíc budou lyže na místě servisovat. Aby mohly být lyže správně seřízeny, a vy měli co nejlepší výběr, stačí před zájezdem dodat následující údaje: vaše váha, velikost skeletu boty v mm, jak lyžujete (začátečník – pokročilý – expert) a délka oblouku, který preferujete (krátký – univerzální – dlouhý).Termín: 10. – 13. 11. 2011
Místo: Hintertux
www: http://www.kudrna.cz/…skitest.htmlCena zájezdu zahrnuje dopravu, ubytování v penzionu, který mají lyžařští gurmáni sami pro sebe včetně kuchyně s kudrnovským kuchařem, polopenzi, 3denní skipas, testování lyží, místní poplatky spojené s ubytováním, průvodce, pojištění léčebných výloh, zákonné pojištění CK a 2× pišingr.

A nebude chybět ani závěrečná soutěž o hodnotné ceny. Ať už tedy uvažujete o pořízení nových prkýnek a nechcete kupovat zajíce v pytli, nebo rádi něco zkoušíte na vlastní kůži či si zkrátka nenecháte ujít kvalitní lyžování, je tento zájezd rozhodně pro vás.Více informací a přihlašovací formulář na www.kudrna.cz. Zimě zdar!