Termín 7.2., který jsme vybrali je čistě náhodný (komu se to tak nezdá, tak se mýlí) :)

Takže už konečně k věci, jde o to, že se bude celý den jezdit, jak se komu bude chtít a především kdekoliv se mu bude chtít. Budeme rozdávat věcné ceny od našich sponzorů ať už za skvělý trik, brutální pád, ohromující jezdecký komplet, nadpozemská hláška nebo sympatie pořadatelů (platí spíše pro slečny) a za drobnosti, které si od nás odnesete vděčíme firmám: ARMADA, VEHICLE, SNOW, CHOC (asi budou i jedny lyže) a Red Bull pro každého ridera, co nebude zevlit, ale diktovat v parku:).

Newschool Příchovice
Dále bychom všechny rádi nalákali na možnost zviditelnit se v jediném časopise zabývajícím se naší sportovní láskou a tím není nikdo jiný než FREESKI. V podzimním čísle vyjde report z celé této akce doprovázen nejlepšími fotografiemi jezdce, který to na určité překážce nejvíc zabije. Skvělá šance pro každou rostoucí freeski hvězdu nějak na sebe upozornit a zároveň pro sponzorovaného jezdce někde se ukázat!!!

Akce, ale není jen o samotných jezdcích bude to příležitost i pro fotografy, kteří nejen, že budou mít zdarma permici, ale také bude nejlepší fotka jednoho popřípadě dvou z nich otisknuta v již zmiňovaném časáku.

Následný report určitě i video a fotogalerie vyjde na stránkách freeride.cz, freeskiing.cz, snow.cz a v časopise Freeski!!!

A to všechno jen za to, že budete jezdit, navzájem se hecovat a ten kdo se mu do toho nebude chtít, tak si prostě bude jen jezdit pro pohodu.

Závěrečné shrnutí: akce není závod, nemusíte voskovat lyže, aby jste letěli na skocích co nejdál, nemusíte se bát žádných nespravedlivých rozhodnutí a křivdy za špatné posouzení, nebude to vyhecované, protože se nejede o žádné 100tisícové prize money a hlavně pohodově si zajezdíte doufejme se všemi, co mají tenhle sport rádi a chápou o čem je to především. A komu se bude dařit (ale třeba i nebude), ten si odveze i nějaké věcné ceny.

Zvu tedy všechny srdcem Newschoolery, aby podpořili tuhle akci, protože bude super jen když tam budou super lidi:

KDY:

Sobota 7. 2. 2009

KDE:

Snowpark Příchovice (skok 8 a 12m table, rovná bedna, street bedna, street rail, rainbow, wallride, céčko a kláda na oťukávání)

Cena permice pro ridery:

dětská permice(230 Kč místo 290 Kč), pro pozvané fotografy zdarma.

Kudy se tam dostat:

Příjezd do Příchovic je nejsnazší po mezinárodní E-65 Praha-Harachov. Dálkové autobusové spojení je z Prahou, Brnem, Hradcem Králové, Libercem Silnicí č.14 od Vrchlabí a Jílemnice nebo od liberce, Jablonce n Nisou, Tanvaldu rovněž po silnici č.14

Parkování:

Parkování přímo u areálu kapacita 80 parkovacích míst.

Poděkování firmám:

Armada, Choc, Vehicle, Freeski, Snow a areál U Čápa - Příchovice.


Stránky střediska naleznete ZDE.