Účastníci campu si zajezdí spolu s nejlepšími českými snowboardisty Honzou Zajícem, Darkem Bergmannem, Martinem Matouškem, Pavlem Vyroubalem a dalšími. V rámci pravidelného coachingu se od nich mohou leccos přiučit. K otestování budou snowboardy Nitro na příští sezónu. Lyžaře se vezme na starosti freeskier Lukáš Pospíchal, který s sebou přiveze k testování i lyže ARMADA.

NITRO HORSEFEATHERS CAMP LES 2 ALPES 2009
Vleky na ledovci jezdí v létě pouze do jedné hodiny a odpoledne je proto volné na další zábavu. A té lze v Les 2 Alpes užít habaděj. Středisko nabízí fakt velké množství doprovodných aktivit. V ceně permanentky je například volný vstup do bazénu, na kluziště a bobovou dráhu. Každý si také může jednou za týden zkusit golfové odpaliště, lukostřelnu či pronajmout tenisový kurt.

NITRO HORSEFEATHERS CAMP LES 2 ALPES 2009
Les 2 Alpes je v létě taky rájem bikových sjezdařů a freeriderů. Je tu vyhlášený bike park a více než sto kilometrů sjezdových tratí od jednoduchých po náročné. Lanovky jezdí pro kolaře až do šesti večer a platí na ně i snowboardová permice. Takže si už stačí jen půjčit kola a chrániče a vyrazit. A aby to bylo ještě jednodušší, dohodli jsme s legendární bikovou značkou SPECIALIZED zapůjčení několika sjezdových speciálů.

Od kdy do kdy?

Autobus na camp odjíždí v pátek 3.7., návrat je v neděli 12.7.2009.
Cena 10 990,- Kč zahrnuje ubytování v šestilůžkových a čtyřlůžkových apartmánech, šestidenní skipas, dopravu, pojištění a 2 až 3 hodiny coachování denně.
Podrobnosti a objednávky na www.euroski.cz.

NITRO HORSEFEATHERS CAMP LES 2 ALPES 2009
NITRO HORSEFEATHERS CAMP LES 2 ALPES 2009