Tomáš Gatnar

Lyžování je má vášeň a radost. Lyžuji odmala a můžu říct, že mě to baví víc a víc. Profesionálně učím od roku 1996, působím v lyžařském i telemarkovém lektorském sboru APUL. Zkušenosti mám z České republiky, Rakouska, Nového Zélandu a Kanady. Miluji výlety na pásech a hluboký sníh, stejně jako upravenou pistu. Doufám, že se potkáme někde na sněhu a náramně si to užijeme. Moje motto - s úsměvem se jezdí nejlíp.


Tomáš Mical

Posledních pár let jsem svůj život plně zasvětil zimním sportům, které jsou pro mě vášní a prací zároveň. Dosáhl jsem nejvyššího vzdělání ISIA (International Snowsport Instructors Association) a jako instruktor lyžování a telemarku působím v Rakousku a „letní“ Austrálii. Přijďte si se mnou zalyžovat, najdete mě na kopci!


Štěpán Koudela

Členem lektorského sboru APUL jsem od r. 2006, v roce 2009 jsem dokončil nejvyšší rakouské vzdělání pro učitele lyžování (staatlich geprüfter Skilehrer und Skiführer). V současné době provozuji lyžařskou školu Snowlines zaměřenou na privátní výuku v rakouském Söldenu. (www.snowlines.eu). V létě nejraději střídám lyžování s kitesurfingem v Jižní Americe.


David Špunda

Učitel lyžování APUL „A“, držitel ISIA Card, člen lektorského sboru a metodické komise APUL, státní rakouský trenér Ski Alpin, člen demo-teamu Maria Alm, trenér tenisu. Žiji a pracuji v Rakousku v Skischule Maria Alm, v Bundessportheim BSFZ Austria, a v létě provozuji vlastní tenisovou školu. Více o mně najdete na www.dave-sepp.com


Jirka Nohejl

Jsem držitelem mezinárodní licence ISIA Card a členem lektorského sboru APUL. Mám více než 13 sezón zkušeností s výukou lyžování v České republice, Austrálii, Rakousku a na Novém Zélandu. V současné době působím v Skischule Fiss-Ladis (Rakousko) a Cardrona Snowsports (Nový Zéland).


Juraj Badín

Som členom lektorského zboru Apul a držiteľom licencie Apul A. Učeniu lyžovania sa venujem viac ako 10 rokov. Počas tohto obdobia som mal možnosť učiť v Rakúsku, Austrálii, Švajčiarsku a na Novom Zélande. Moje momentálne pôsobisko je v Zermate vo Švajčiarsku.


Karel Kříž

Jsem vyučený tělocvikář a zeměpisář. Od roku 2008 jsem členem lektorského sboru APUL pro lyže a snowboard. Protože jsem také vyučený a mezinárodně certifikovaný horský vůdce, mohu s lidmi kromě lezení na všemožné skály a kopce také lyžovat ve volném terénu, a tak to celou zimu dělám. Najdete mě ve Freeride Centrum Sölden nebo na www.karelkriz.cz


Tomáš Horáček

Lyžování se věnuji odmala a v posledních letech se jím hodně bavím, a částečně i živím. V zimě se lyžování věnuji naplno, ať už v „rodné“ Peci pod Sněžkou, Rakousku nebo v poslední době ve Švýcarsku. V APULu mám na starosti i freestylovou sekci, kde se snažíme dělat maximum proto, abychom dostali New school do širšího povědomí českých lyžařů. Tak snad se brzy potkáme na sněhu!


David Pražák

Člen lektorského sboru APUL. Držitel licence APUL „A“ a mezinárodní licence ISIA Card. Učitel lyžování s dvanáctiletou praxí v Čechách, Rakousku, Švýcarsku a Austrálii.


Jitka Fucimanová

Absolventka oboru Tělesná výchova a sport a Rekreologie. Instruktorka lyžování a windsurfingu s dlouholetou praxí v ČR a v zahraničí. Členka LS APUL. „Můj koníček se stal mým povoláním.“


Zbyněk Pavelčík

Držitel licence ISIA Card. Instruktor lyžování a snowboardingu. Více než 10 sezón praxe na českých horách (Pec pod Sněžkou), Švýcarsko (St. Moritz), USA (Jackson Hole), Austrálie (Perisher). Člen lektorského sboru APUL. I když se pro mě lyžování stalo prací, je to pořád ta nejlepší zábava.


Jiří Matějů

Jsem vedoucím lektorského sboru APUL. Držitelem licence APUL „A“ a mezinárodní licence ISIA Card, diplomovaným trenérem I. třídy alpských disciplín, členem metodické komise s 25 lety zkušeností s výukou a závodním lyžováním. Pracuji a jsem spolumajitelem lyžařské a snb školy Happy Hill Sochor v Peci pod Sněžkou, kde mě v zimě denně najdete. Když můžu, rád pomůžu s malými závodníky Slovanu Pec. Dokud budu chodit, tak budu lyžovat.


Teo Bohinský

Držitel licence APUL „A“ a mezinárodní licence ISIA Card, 25 let zkušeností s výukou a závodním lyžováním v Česku i v zahraničí. Člen Lektorského sboru Apul. V současnosti trenér skupiny mladých závodníků.


Martin Knot

Do juniorské kategorie závodní lyžař, nyní instruktor lyžování. Držitel licence APUL „B“ a mezinárodní licence ISIA Mark. Člen LS APUL. Zkušeností s výukou lyžování jak z ČR, tak ze zahraničí. „S lyžemi na nohou jsem se téměř narodil…a už je nikdy nesundám!“


Nikola Novotná

Mgr. Nikol Novotná, držitelka licence APUL „A“ a mezinárodní licence ISIA Card, členka děstkého lektorského sboru APUL, spoluautorka dětské metodiky lyžování, více jak 10 let zkušeností s výukou lyžování hlavně u dětí jak v Čechách, tak i v zahraničí.