Alta Badia

8místná kabinka Boé místo kabinky

Frekventovanou kabinkovou lanovku Boe z Corvary nahradí pohodlnější a prostornější 8místná kabinka s přepravní kapacitou 3 000 os./h.

Arabba Marmolada

nová krytá 6sedačka Carpazza

V Arabbě bude uvedena do provozu nová krytá 6sedačka Carpazza v lokalitě Porta Vescovo, která se vyhýbá nejstrmějšímu svahu přímo v sedla Porta Vescovo – její horní stanice je umístěna o něco níže. Sedačková lanovka obslouží tři středně náročné až náročné tratě.

Breuil Cervinia Valtournenche / Matterhorn ski paradise

nová černá sjezdovka č. 59 Tiefbach (délka 750 m, převýšení 250 m, max. sklon 65 %)

Hochpustertal

nová modrá sjezdovka Val Comelico (délka 4,5 km)

Nová 4,5 km dlouhá modrá sjezdovka rozšíří paletu tratí v Padole v údolí Val Comelico.

Kronplatz

nová modrá sjezdovka Lorenzi (délka 1,3 km) Nová 1,3 km dlouhá modrá sjezdovka Lorenzi je prokácena na východním svahu směrem na Olang podél 6sedačky Arndt.

nový obchvat nejstrmější pasáže červené tratě Ried Loni otevřená 7 km dlouhá červená sjezdovka Ried se dočká lehkého obchvatu ve své nejprudší pasáži.

rozšíření sjezdovky Pre da Peres

Slalomová trať Pre da Peres nad St. Vigilem se rozšíří tak, aby měli prostornou a vhodně skloněnou trať jak trénující závodníci, tak zdatnější i méně zdatní lyžaři-návštěvníci.

Madonna di Campiglio

nová 4sedačka Pancugolo, nová černá sjezdovka Pancugolo (délka 950 m, převýšení 357 m) a nová červená sjezdovka Nambino (délka 1 280 m, převýšení 315 m) v lokalitě 5 Laghi

Nová 4sedačka Pancugolo výrazně rozšíří sjezdařské možnosti v lokalitě 5 Laghi. Lanovka, dlouhá jen 447 m, ve strmé trase dosáhne vrcholu Monte Pancugolo (2 088 m), z něhož povede celý vějíř nových tratí. Nejatraktivnější z nich - černá Pancugolo - se bude zvrchu řítit ve sklonu až 69 % (průměrný sklon 38 %). U nástupní stanice kryté 4sedačky Patascoss se spojí se stávajícími tratěmi. Díky tomu, že na ni přímo navazuje černá závodní slolomová trať canalone Miramonti, vznikne tak zcela nová, velmi sportovní varianta sjezdu o celkové délce 1 700 m. Tato trať bude homologována i pro závody super-G, o něž hodlá Madonna di Campiglio ve Světovém poháru usilovat. Již nyní se tu každoročně jezdí mužský slalom. Vznikne i červená sjezdovka Nambino (průměrný sklon 25 %), která bude alternativou často přetížené červené tratě 3-Tre. Červená trať Nambino bude dostupná jak z Monte Pancugolo (od horní stanice nové 4sedačky), tak z horního úseku tratě 3-Tre (od horní stanice stávající kryté 4sedačky Patascoss).

Tarvisio

nová 4sedačka Lussari–Florianca (propojení lokalit Monte Lussari a Florianca)

Nová 4sedačka Lussari–Florianca spojí lokality Monte Lussari a Florianca v Tarvisiu, v jednom z menších středisek v trojmezí Itálie, Rakouska a Slovinska.

Tonale Ponte di Legno

expresní 6sedačka místo vleků Vittoria a Presanella (cvičné svahy)