Happy Sport poskytuje špičkový servis na profesionálních švýcarských servisních strojích MONTANA Challenge a CSA. Technologie broušení lyží na profesionálních švýcarských automatech Montana a CSA zaručuje nejšetrnější péči o skluznici a hrany lyží, a to zejména díky dokonalému ochlazování lyží speciální emulzí během celého procesu broušení. Lyže se doporučuje ošetřit přibližně po jednom týdnu provozu a vždy po ukončení zimní sezóny, před uložením lyží „k letnímu spánku“.

Podmínky pro uplatnění kupónu ze SNOW 71 time

  1. K libovolné placené servisní operaci dle aktuálního ceníku servisních prací HAPPY SPORT může zákazník dostat zdarma druhou servisní operaci ve stejné nebo nižší ceně (například k malému servisu lyží za 399 Kč může zákazník zdarma dostat malý servis dětských lyží v ceně 259 Kč nebo třeba seřízení lyží s potvrzením v ceně 99 Kč).
  2. Servisní operaci zdarma musí zákazník objednat současně s placenou servisní operací.
  3. Zákazník si může objednat druhou servisní operaci zdarma jen tehdy, pokud před jejím objednáním odevzdá na pokladně servisu HAPPY SPORT originál kupónu na servis lyží, vytrženého z časopisu SNOW 71 time, s čitelně vyplněným jménem a e-mailovou adresou zákazníka.
  4. Kupón z časopisu SNOW 71 time lze uplatnit pouze jednou a není možné jej vyměnit za peníze. Nevyčerpaná hodnota kupónu se nevrací.
  5. Kupón platí ve všech servisech HAPPY SPORT do 30.3.2013.